Barca - Mallorca 5:0
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:02 · Dyskusja
0
Hen
Jakoś jak ci Barcelonke faworyzowali to ci jakoś nie przeszkadzało hmmm hipokryta jesteś i nie warto z tobą wogóle dyskutować 'nie ruszam gówna bo będzie śmierdzieć' więc bez odbioru nara
-
- 8 kwietnia 2013, 21:00 · Dyskusja
0
Meczyk ManU - ManC ;) Ja stawiam 3:1 dla "Czerwonych Diabłów" ;)
-
- barrtasswielki 8 kwietnia 2013, 20:58 · Dyskusja
0
PatrychoO jesteś śmieszny jak dupa pawiana
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 20:52 · Dyskusja
0
Hen
Skończ płaczku nie podobają sie mecze Realu to oglądaj tylko Barcelone i będziesz miał po problemie
-
- barrtasswielki 8 kwietnia 2013, 20:50 · Dyskusja
0
Wie ktoś czy messi zagra
-
- Hen 8 kwietnia 2013, 20:49 · Dyskusja
0
Przykro mi to mówić, ale zwycięzcą tegorocznej LM jest Real. I to nie będzie nim po finale , jest już teraz. UEFA robi wszystko by im to umożliwić, nawet ze słabymi Turkami są takie przekręty, to jest niesamowite... niestety, gdy ktoś będzie prowadził z Realem skończy jak ManU.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 20:43 · Dyskusja
0
Stelios23
Barcelona po każdym losowaniu gra pierwszy mecz na wyjeździe coś tu zaczyna śmierdzieć przekrętem. Po co taka żałosna gadka eh ;/
-
-
Konto usunięteDziwnym trafem Real dostał w tym sezonie LM tyle prezentów od UEFY i arbitrów, że to zaczyna śmierdzieć jakimś przekrętem...
-
- Radioactive 8 kwietnia 2013, 19:56 · Dyskusja
0
Messi vs robot!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4oY87c1qYiU
Polecam!:D
-
- Eric_Abidal_22 8 kwietnia 2013, 19:42 · Dyskusja
0
@MrKartofel26
Dobra człowieku, takie sytuacje nie zdarzają się codziennie. Abi nie dość że wygrał ze śmiertelną chorobą, to jeszcze wrócił do gry po przeszczepie, człowiek wygrał z takimi przeciwnościami losu, a dla cb najważniejszy jest tytuł zawodnika meczu... Co się stanie jakby np. Abi go dostał? Chyba niebo nie runie, a i tak każdy doskonale wie że najlepszy był Fabregas :)
-
- KAMILvilla 8 kwietnia 2013, 16:13 · Dyskusja
0
zobaczcie to
Jak wam się podoba to + :D

Sortowanie