Barca - Mallorca 5:0
-
- Xavi6:) 8 kwietnia 2013, 22:01 · Dyskusja
0
Diablo9407
No właśnie. Raula. Ale tego pana w koszulce Realu już nie ma co jest dla mnie paranoją. Nie jestem pewien ale jakiś pewien pan go nie chciał.
p.s Podobał ci się Inter z 9 obrońcami bo grał przeciwko Barcelonie i wygrał. Nie jego gra. Jak by ktoś tak grał przeciwko Realowi to by brała cię słynna ''ku*wica''
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 22:00 · Dyskusja
0
@Eoren -gracias, la reciprocidad!:)
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:58 · Dyskusja
0
Xavi6
Ja ogólnie lubie defensywny futbol możesz sie śmiać ale podobał mi sie grający Inter 9 obrońcami ;D
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:57 · Dyskusja
0
Xavi6
Teraz sie będziemy w zachowaniach fair play prześcigać? Też ci moge wynaleźć jakieś zachowanie fair Raula tylko co to ma na celu?
-
- Piotr,1985 8 kwietnia 2013, 21:56 · Dyskusja
0
A co cię to obchodzi kim ja jestem co książkę piszesz zakończenia ci brak czy co?:)
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:55 · Dyskusja
0
Piotr, 1985
Najporządniejszą? Bo ty tak uważasz? A kim ty jesteś?
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:55 · Dyskusja
0
@Eoren- to właściwe:) ale za tego Diego Ifrán'a masz ode mnie plusa:) i chyba wiesz za co?
-
- Piotr,1985 8 kwietnia 2013, 21:54 · Dyskusja
0
Diablo9407
Idź na swoją śmieszną białą stronkę a nie zaśmiecasz swoim spamem najporządniejszą stronę piłkarską w Polsce.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:52 · Dyskusja
0
piachuFCB
Nie dogadamy sie ty wolisz techniczną piłke bez agresji ja wole agresywną męską dlatego kibicujemy komu kibicujemy
-
- Cochise 8 kwietnia 2013, 21:50 · Dyskusja
0
Diablo9407
Zgadzam się, że Sanchezowi zdarza się wstrętnie wymuszać faule lub kartki, a Busquets uwielbia dyskutować z arbitrami, ale nie porównuj tego aktów ucięcia mózgu i bestialskich zachowań Waszych stoperów. To jest zupełnie inne podłoże. Oni wyładowują agresję i frustrację poprzez swoje niesportowe zachowania. Inną ligą jest połamanie kogoś niż żałosne skomlenie u sędziego. Nie porównuj tych czynów.
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:49 · Dyskusja
0
@Eoren - moje Ja mówi Ci, że jestem Only One:D,
-
- Xavi6:) 8 kwietnia 2013, 21:49 · Dyskusja
0
Diablo9407
Myślę że wszyscy się przyczepiają do symulek zawodnikom Barcy bo była wtedy w okresie wygrywania. W Barcelonie nurkami są Alexis, Busquets czy Pedro ale w każdej drużynie jest ktoś taki. W Realu też. Pepe, Di Maria i rzadko bo rzadko ale nawet Ronaldo. Nazywają nurkami graczy Barcy tylko i wyłącznie z zasady
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:48 · Dyskusja
0
piachuFCB
Nie? Ale nie każdy umie zrobić dwa salta w powietrzu bez kontaktu z nogą rywala ;D

Sortowanie