Barca - Mallorca 5:0
-
- Piotr,1985 8 kwietnia 2013, 22:21 · Dyskusja
0
Co przed chwilą zrobił Toure kurde żałuję, że go już u Nas nie ma:(
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 22:21 · Dyskusja
0
Diablo9407-ja tam byłem za cofnięciem kartki dla Buraka Yilmaza
-
- Piotr,1985 8 kwietnia 2013, 22:19 · Dyskusja
0
1:1 United doprowadza do remisu:)
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:17 · Dyskusja
0
net
eh następny z którego możecie być dumni :/
-
- Piotr,1985 8 kwietnia 2013, 22:17 · Dyskusja
0
Ale City z przebiegu gry zasłużyli na to prowadzenie bo są po prostu lepsi od United.
-
- 8 kwietnia 2013, 22:16 · Dyskusja
0
Z innej beczki - Ramos i Xabi Alonso bez żadnych konsekwencji za wyczyszczenie się z kartek PRZE PÓŁFINAŁEM tak jak to zrobili rok temu , za to tureckiemu napastnikowi Burakowi Yilmaz utrzymano karę wykluczenia z meczu rewanżowego z Realem chociaż jak pokazują wszystkie powtórki to Ramos faulował ..... wygląda na to że każdy zespół który zmierzy się z Realem musi walczyc też z sędziami i zausznikami UEFA którzy zaczynają drukowac scenariusz rozgrywek Champions Leauge w zależności od potrzeb sponsorów i kasy szejków tak jak to zrobili anulując karę Ibrahimicovi co było precedensem w przypadku czerwonej kartki !
-
- 8 kwietnia 2013, 22:16 · Dyskusja
0
united 0-1 city
milner piękna bramka
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 22:16 · Dyskusja
0
Diablo- no, to opanował do perfekcji w Liverpoolu
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:16 · Dyskusja
0
Cochise
No ja mam do Puyola i Iniesty
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:15 · Dyskusja
0
A Xabi to mój ulubiony zawodnik z tymi swoimi przerzutami dokładnymi jakby miał czujnik w nodze
-
- Eric_Abidal_22 8 kwietnia 2013, 22:14 · Dyskusja
0
Oglądałem sobie filimik o Neymarze i Messim i proszę zwrócić na to uwagę:
http://www.you tube.com/watch?v=0_ir0Z4IvjA&list=UU-KQIG4-dyR1kIHCQFOJ-hQ&index=11
Jak Neymar przyjdzie do Barcelony to znowu będzie że symulant... jeżeli ma zamiar przejść do nas to musi się oduczyć symulowania...
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 22:14 · Dyskusja
0
Diablo9407-urwało mi wiadomość. Sociedad-od jakiegoś czasu bardzo im kibicuję, no i Xabi za to zrobił w FC Liverpool
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:13 · Dyskusja
0
Ja to z Barcelony to szanuje tak naprawde Puyola no i Inieste

Sortowanie