Barca - Mallorca 5:0
-
- VivaBarca! 8 kwietnia 2013, 22:49
0
-
- Kamil689 8 kwietnia 2013, 22:48 · Dyskusja
0
Jest tylu fantastycznych piłkarzy ale miejsce w drużynie nie każdy może otrzymać. Neymar i Aguero do nich się zaliczają z tym ze Kun jest bardziej pewny od Brazylijczyka a kosztował by chyba tyle samo dodatkowo jego współpraca z Leo w reprezentacji jest bardzo dobra.
-
- VivaBarca! 8 kwietnia 2013, 22:43 · Dyskusja
0
Zobaczycie że jak Neymar przyjdzie do barcy to będzie wielkie gówno :P lepszy kun, z messim by się dogadał, przyjaciele w końcu
-
- 8 kwietnia 2013, 22:41 · Dyskusja
0
Barca i tak jest lepsza od City ;) To się nie zmieni ^^
-
- Eric_Abidal_22 8 kwietnia 2013, 22:39 · Dyskusja
0
Ale to Aguero zrobił :D
-
- VivaBarca! 8 kwietnia 2013, 22:39 · Dyskusja
0
Jakiego gola Kun strzelił

Sortowanie