Barca - Mallorca 5:0
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 22:12 · Dyskusja
0
Diablo9407- jest wychowankiem Sociedadu
-
- Piotr,1985 8 kwietnia 2013, 22:12 · Dyskusja
0
Benzema też nie jest zły chłop taki cichy niewadzący nikomu chłop:)
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:11 · Dyskusja
0
Z jakiego powodu szanujesz Xabiego?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:11 · Dyskusja
0
No a Ronaldo co on robi że nie można go zaliczyć do tego grona? Zawsze jak jakaś bójka była to stał z boku i czekał aż sie skończy nie brał w niej udziału
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 22:10 · Dyskusja
0
A Xabi Alonso szanuję z innego powodu:) Off top- Sevilla prowadzi od 4 min. z Bilbao 1:0
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:09 · Dyskusja
0
W wywiadach zawsze z szacunkiem do rywala
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:09 · Dyskusja
0
A Xabi Alonso?
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 22:08 · Dyskusja
0
No ja osobiście uważam Ikera za honorowego.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:07 · Dyskusja
0
Ale co sugerujecie że w Realu nie ma już żadnego honorowego piłkarza?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:06 · Dyskusja
0
Mi nie musisz wierzyć ale masz youtuba i tam sobie możesz wszystko dokładnie obejrzeć
-
- Piotr,1985 8 kwietnia 2013, 22:05 · Dyskusja
0
Xavi:)
Mianowicie Mourinho nie chciał Raula w Realu bo ten pajac stwierdził, że jest za dobry dla piłkarzy z Barcelony więc go usunął. Jak Muł nie odejdzie z Realu po tym sezonie to myślę, że Casillasa spotka ten sam los.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:04 · Dyskusja
0
Jakoś nie wyzywałem do okoła że antyfutbol że to że tamto jak niektórzy frustraci stąd
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 22:03 · Dyskusja
0
Xavi6
Dlaczego mi coś wmawiasz? Olgądałem ostatnio taki mecz a mianowicie Real vs Manechester Utd do czerwonej kartki byłem pod wrażeniem oragnizacji i defensywnego ustawiania sie całego zespołu ManU i Real nie miał wtedy za wiele do powiedzenia

Sortowanie