Barca - Mallorca 5:0
-
- Piotr,1985 8 kwietnia 2013, 22:39 · Dyskusja
0
Ależ to Aguero zrobił niesamowite:)
-
- nurson 8 kwietnia 2013, 22:38 · Dyskusja
0
a wiecie ze nie dostałem bana ? czekam juz drugi dzien i nic :D je je je :D
a co do Yaya to on był kotem :) Jak przecinał podania rywali jak wyprowadzał piłke jak operował tymi dlugimi gierami... a oni go sprzedali do szejków;/ Wg mnie był lepszy od Busiego. Bardziej kreatywny.
-
- boogieman_RM 8 kwietnia 2013, 22:21 · Dyskusja
0
net, udowodnij prosze, ze rzeczywiscie chcieli sie wyczyscic, a nie otrzymali kartek poprostu w walce. Zreszta nawet jesli, to miej pretensje do uefy o debilne przepisy.

Sortowanie