Barca - Mallorca 5:0
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:46 · Dyskusja
0
Skoro wy wyzywacie piłkarzy od bandytów to jak nazwiemy Alvesa i Sancheza ? Baletnice?
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:45 · Dyskusja
0
prubujesz!!!!!!!! buahahahahahahahah:D:D:D:D:D:D
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:45 · Dyskusja
0
Cochise
Co nie zmienia faktu że przesadzacie z symulkami w wielu sytuacjach
-
- Miki_Messi2001 8 kwietnia 2013, 21:44 · Dyskusja
0
Ramosa bym chcial bo potrzeba nam goscia nieobliczalnego co umie wejsc komus w piszczel itp.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:44 · Dyskusja
0
Xavi6
Nie ciesze sie gdzie ty tam jakiś śmiech ujrzałeś chyba na siłe prubujesz coś zobaczyć czego nie ma
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:43 · Dyskusja
0
Nie pije do żadnego Guardioli bo nie uważam go za jakiegoś wybitnego trenera i nie mam powodu do niego pić bo dla mnie to trener 2 klasy gorszy od Mourinho ale widze ty bardzo chcesz wmieszać Guardiole w temat :)
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:41 · Dyskusja
0
No i dlatego jestem przeciwny Ramosowi w Barcelonie
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:40 · Dyskusja
0
No właśnie sie dziwiłem niektórym że tacy na niego chętni bo chyba zapomnieli jakiego kopa Messiemu wysadził i po drodze jeszcze Puyolowi i Xaviemu w morde dał :)
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:39 · Dyskusja
0
Diablo 9407. Potwierdziłem, że koniec to koniec, czyli wyraziłem zgodę. Ale to ty wciąż zadajesz pytania

Sortowanie