Barca - Mallorca 5:0
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:22 · Dyskusja
0
Xavi6:) - ja nie za bardzo rozumie ludzi, którzy notorycznie wracają do przeszłości, by coś udowodnić. Dla mnie, jeśli ktoś wraca do przeszłości- nie potrafi radzić sobie z teraźniejszością.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:21 · Dyskusja
0
Aha to takich bramek sie nie uznaje spoko. Skąd wiesz jakby sie ten mecz potoczył jakby Real złapał kontaktowego gola?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:20 · Dyskusja
0
Kapitan hawk odpisałem ci szukaj szukaj może znajdziesz ;D
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:19 · Dyskusja
0
PatrychoO
Dokładnie bo nawet ściana jest na wyższym poziomie niż wy
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:19 · Dyskusja
0
Diablo9407- zadałem grzecznie, merytoryczne pytanie:) Skoro nie potrafisz grzecznie, merytorycznie odpowiedzieć, to masz rację- ściana jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem:) I pozwól, że zacytuję klasyka :"nie warto z tobą wogóle dyskutować 'nie ruszam gówna bo będzie śmierdzieć' więc bez odbioru nara"
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:18 · Dyskusja
0
Xavi6;)
O której sytuacji mówisz przepraszam bardzo? O golu ze spalonego?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:17 · Dyskusja
0
A mecz z Realem w LM gdzie sędzia odgwizduje faul faulowanego Ronaldo a Higuain strzela z tego bramke? Jak mi odpiszesz że tam Ronaldo faulował to ide w twojej intencji do częstochowy pomodlić sie za napłynięcie mózgu którego chyba ci brak od urodzenia
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:15 · Dyskusja
0
Kapitan hawk
Wiesz co ide sobie chyba ze ścianą podyskutować bo przynajmniej nie będzie mi głupio odpowiadać
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:12 · Dyskusja
0
PatrychoO- spoczko, czekam na odpowiedź:)
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:10 · Dyskusja
0
Diablo9407- Kiedy i kto faworyzowali Barcelonę?
-
- barrtasswielki 8 kwietnia 2013, 21:08 · Dyskusja
0
PatrychoO
To pisz normalne komentarze a nie głupoty

Sortowanie