Barca - Mallorca 5:0
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:30 · Dyskusja
0
Diablo9407- to nie jest pytanie do ogółu, jak twierdzisz, tylko pytanie bezpośrednio do mnie
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:29 · Dyskusja
0
Nie Diablo9407-nie przeinaczaj faktu.
:"Diablo9407, 6 minut temu:
Kapitan hawk
No toś dowalił a wypominanie na okrągło 5-0 to nie jest wracanie do przeszłości?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:29 · Dyskusja
0
Xavi6
No właśnie i co? To wytłumacz mi po co piszecie o spisku Realu i sędziów?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:28 · Dyskusja
0
Nie do Ciebie tylko do ogółu tutaj bo uważają sie za normalnych ludzi piszą że ktoś wraca do historii a jak Real ogrywa Barcelone to od razu jest wspominanie 5-0
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:27 · Dyskusja
0
Diablo9407- ja ponoszę odpowiedzialność za moje słowa i tylko moje. Dlatego dlaczego kierujesz pytanie o wypominanie 5:0 do mnie?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:27 · Dyskusja
0
Kapitan hawk
Uważasz że defensywna gra to antyfutbol normalne pytanie?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:25 · Dyskusja
0
Xavi6
No on pisze że wyciągam wyniki z przeszłości a jak on wypomina 5-0 to jest dobrze wtedy eh ludzie ludzie ;D
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:25 · Dyskusja
0
Diablo9407 - wykaż się inteligencją i napisz, w którym momencie JA wypominam wynik 5:0? Chcesz ze mną dyskutować, to dyskutuj ze mną.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:24 · Dyskusja
0
Xavi6
Jak ktoś podaje argument że bramka ze spalonego to mnie szlak trafia nie widziałeś sytuacji z początku meczu gdzie Milito wychodził sam na sam z bramkarzem a sędzia odgwizduje wtedy spalonego? Oliwa sprawiedliwa ale nie bo trzeba płakać że gol ze spalonego ;/
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:23 · Dyskusja
0
Diablo9407- to ja ci coś napisałem- a ty dalej odpisujesz. Nie skierowałeś bezpośrednio do mnie odpowiedzi. Szukaj dalej wymówek.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:22 · Dyskusja
0
Kapitan hawk
No toś dowalił a wypominanie na okrągło 5-0 to nie jest wracanie do przeszłości?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:22 · Dyskusja
0
Xavi6
Ale wytłumacz mi o której sytuacji mówisz z meczu z Interem?

Sortowanie