Barca - Mallorca 5:0
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:38 · Dyskusja
0
Chcielibyście Ramosa w Barcelonie?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:37 · Dyskusja
0
Kapitan hawk
Napisałem koniec a ty dalej drążysz ?
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:36 · Dyskusja
0
Diablo9407- nie ma sprawy, koniec to koniec. Inni osądzą, kto z siebie robi idiotę a zatem:
Kapitan hawk vs Diablo9407. Głosujcie:)
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:36 · Dyskusja
0
I czy tego chcecie czy nie jest to najlepszy trener na świecie
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:35 · Dyskusja
0
Cochise
Co nie zmienia faktu że gdzie nie pójdzie tam zamienia wszystko w tytuły
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:35 · Dyskusja
0
Ale zapewniam Cię, że Kapitan hawk to jedna osoba. Nie mam rozdwojenia jaźni więc pytanie zadane w liczbie mnogiej jest bez sensu.
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:35 · Dyskusja
0
Dobra koniec tego tematu
-
- Cochise 8 kwietnia 2013, 21:34 · Dyskusja
0
Diablo9407
Drogi attache z Madrytu, nie ma żadnego spisku sędziów, ani instytucjonalnego łapówkarstwa ze strony Twojego klubu. Jest za to pająk Mourinho, który tka swoją sieć, nie powiem to mistrz manipulacji i demagogii we współczesnym świecie sportu, dlatego kompletnie się nie dziwie temu, że stoi za nim falanga madryckich hoplitów. Wasz klub jest wspaniały, ale trener już nie. Przynajmniej dla mnie, a Ty przekonasz się o tym po jego exodusie ze stolicy Hiszpanii.
-
- Xavi6:) 8 kwietnia 2013, 21:34 · Dyskusja
0
Diablo9407
No i po co mu odpowiadasz. Chcesz pokazać że jesteś lepszy czy co?? On jest głupi jak tak pisze. Skoro uważasz się za prawdziwego kibica to nie pokazuj temu komuś że jesteś równie głupi. Pisząc mu to wcale nie zmienisz jego przekonań. Nic nie zmienisz to po co to piszesz?? Żeby nas wkurzyć?? Wtedy na pewno nie jesteś prawdziwym kibicem...
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:33 · Dyskusja
0
To ja tu nigdzie nie pisałem że ty wracasz tylko że wracacie
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:33 · Dyskusja
0
jest użyty mój nick?
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:33 · Dyskusja
0
Diablo9407 - napisałeś:
Kapitan hawk
No toś dowalił a wypominanie na okrągło 5-0 to nie jest wracanie do przeszłości?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:33 · Dyskusja
0
To mi pokaż jakieś słowo gdzie bezpośrednio pisze do Ciebie a nie do wszystkich
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 21:32 · Dyskusja
0
Diablo9407- to pytanie było do mnie. Tak trudno przyznać się do błędu?
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:31 · Dyskusja
0
Xavi6
No ty nie ale jakiś desperacik tam niżej wcześniej pisał
-
- Diablo9407 8 kwietnia 2013, 21:30 · Dyskusja
0
Kapitan hawk
No i gdzie tutaj kieruje słowa do Ciebie? Napisałem gdzieś że wracasz ? Napisałem wracanie a więc do ogółu kibiców

Sortowanie