Barcelona 6:0 Valladolid
19 maja 2013, 12:19
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Realem Valladolid
Barcelona mogła świętować zdobycie tytułu mistrza Hiszpanii już w Madrycie. Dzisiejszy mecz rozpocznie zatem krótką serię spotkań, w których co najwyżej dla rywali zdobycie punktów będzie miało większe znaczenie. Real Valladolid pozycję ma jednak bezpieczną, a podopieczni Tito Vilanovy w lidze już triumfowali - tym razem czeka nas więc tylko mecz sparingowy.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteNiestety to tak na tym świecie chyba musi być, ze jak coś za dobrze funkcjonuje, to musi przyjść jakiś kołek albo dwóch i wszystko rozwalić. Jakbyśmy mieli poważny zarząd to Vilanova po dwumeczu z Bayernem by wyleciał. Obawiam się następnego sezonu, jeśli ta miernota dalej będzie "trenować" Barcę. Ci co grają mniej zaczną się udzielać, że są niesprawiedliwie traktowani (czemu się nie dziwię), zepsuje się ta wspaniała, niepowtarzalna chemia w zespole i pan Tito sobie odejdzie, psując 4-letnią pracę Pepa. Jakby miał honor to by się uderzył w pierś i po ostatnim meczu podał do dymisji.
-
- 1899BlaugranaANTYsREAL 19 maja 2013, 21:03 · Dyskusja
0
theexx
widze ze masz niezlego kaca moralnego po piatkowej klesce. hehe
Twoja flustracja siega zenitu.
Wracaj na swoja smutna stronke.Tam gdzie Pucharow NIE MA
-
- FCB NA ZAWSZE! 19 maja 2013, 20:58 · Dyskusja
0
Pozdro Bartuś no masz racje ale nie przejmuj się same dziećiaki tutaj piszą jak coś zapraszam na priv pozdrawiam.
-
- kubus13messi2000 19 maja 2013, 20:57 · Dyskusja
0
czleniu i co wam daly te 2 wygrane? lige i tak przegraliscie i to szybciutko a w cdr porazka z atletico hehe
-
- wpwelement 19 maja 2013, 20:57 · Dyskusja
0
Wręczenie pucharu na wlasnym boisku, mecz o prestiż. Muszą pokazać swoją siłę. Tylko tak to można tłumaczyć. To nie koncert życzeń.
-
- Bartuś 19 maja 2013, 20:56 · Dyskusja
0
Ogólnie to nie ma jak to zostać skrytykowanym i zezwanym za wstawienie się za trenerem ukochanego klubu, któremu podobno wszyscy tutaj kibicujemy ;]
Już się nie udzielam, bo trochę śmieszni ludzie niektórzy tutaj są, z którymi niestety nie da się normalnie prowadzić dyskusji
Może pójdę spać jak mi kazał kiper09
pozdro dla normalnych
-
- FcBforever221 19 maja 2013, 20:56 · Dyskusja
0
Transmisja:
http://www.meczenazywo.tv/mecze_na_zywo_10

Sortowanie