Barcelona - Malaga 2:2
http://vimeo.com/57563009
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
-
- Shadow_Man 17 stycznia 2013, 22:09 · Dyskusja
0
Nie puści? Ta, bo ten chłopak jest na tyle głupi, że będzie grzał ławę jeszcze z 3-4 lata, bo Cech broni, a wypożyczać też wiecznie Go nie będą, ile można...
-
- Shadow_Man 17 stycznia 2013, 22:05 · Dyskusja
0
Valdes nie przedłużył, Courtois witamy!
-
- mateusz przybyła 17 stycznia 2013, 22:00 · Dyskusja
0
polska 25:24 serbia w ręcznej
-
- maciejsonFCB 17 stycznia 2013, 21:56 · Dyskusja
0
2014 bodajże;)

Sortowanie