Barcelona - Malaga 2:2
-
- dezkrit 17 stycznia 2013, 20:56 · Dyskusja
0
Tarasinho,
Alexis nie ma wsparcia w kibicach?
to w takim razie kto wczoraj skandował jego nazwisko?
zresztą, można wspierać, ale ile czasu jeszcze?
Alexis marnuje 100% okazje bramkowe i to jest powód dla którego są osoby, które mają już tego dość. Bo to trwa od już połowę sezonu.
-
- Tarasinho 17 stycznia 2013, 20:51 · Dyskusja
0
Ludzie wasze najazdy na Alexisa na pewno mu nie pomogaja... Gośc sie po prostu zablokowal a teraz po tym meczu jest jeszce gorzej, on widzi co zrobił jest zawodnikiem na pewno wie ze ma problem zalemke a nie ma wsparcia w kibicach, złote piłki Messiego tak wszystkich olsniły ze tylko on w klubie moze popelniac błedy moze nie trafic i tak mu tego nikt nie ma za złe bo przeciez to jest Messi i on moze....LUDZIE TEŻ TROCHE WSPARCIA DLA ALEXISA MUSI SIE KIEDYS ODBLOKOWAC A KIBICE BARCELONY MU W TYM NIE POMAGAJA. PRAWDZIWY KIBIC JEST ZE SWQOIMI PILKARZAMI NA DOBRE I ZŁE I POWINIEN ICH WSPIERAC...
-
- alianta2 17 stycznia 2013, 20:44 · Dyskusja
0
Astad gdybyś był bystry to zauważyłbyś, że porównuje 9 Barcy. Skoro Alexis ma 9 na plecach to chyba zobowiązuje do lepszej gry i większej ilości bramek. Eto'o, Ibra, Bojan.. Dla mnie już Bojan był lepszą "dziewiątką". I żałuje, że gdyby charakter Ibry dalej strzelał by dla nas bramki. Zlatan to człowiek, który mógłby godnie zastąpić Eto'o. Ale coś za coś.
-
- BarcaForever24 17 stycznia 2013, 20:41 · Dyskusja
0
Posiadanie piłki wyniosło 70 do 30 na korzyść Barcy. Tyle, że z tego posiadania (ponad 2x większego) nie wynikła większa korzyść bramkowa. W dodatku obrona też się nie popisała przy takiej przewadze. Wydaje mi się, że problem tkwi w tym, że owo posiadanie nie przekłada się ostatnio na odpowiednią liczbę sytuacji podbramkowych. Normalnie powinno być tak: klepka, klepka, stworzenie sytuacji i bramka lub pressing w odbiorze piłki i od nowa to samo. Tymczasem w niektórych meczach wygląda to tak, że klepiemy, klepiemy i klepiemy, i nic. W meczu z Celticem było to widać najwyraźniej. Po strzeleniu nam bramek mogliśmy mieć z ich punktu widzenia nawet 90% posiadania, skoro nie wynikało z tego realne zagrożenie bramki. Niechby i stwarzali nasi jedną sytuację bramkową na 5 minut gry. Przy posiadaniu 70% (63 minut) daje to co najmniej 12 dogodnych sytuacji. I teraz od skuteczności zależy czy przełoży się to na 2 (16%) czy 6 (50%) bramek.
-
- dezkrit 17 stycznia 2013, 20:31 · Dyskusja
0
Temat Alexisa był już wielokrotnie wałkowany. Są jego przeciwnicy jak i zwolennicy. Ja sam nie wiem do jakiej grupy należę, niemniej trzeba wziąć pod uwagę pewne fakty.
W zeszłym sezonie Alexis grał na prawdę dobrze. Strzelał bramki, podawał, grał jak na skrzydłowego w Barcelonie przystało.
Więc to co wyprawia dziś na pewno nie jest wynikiem braku umiejętności. Problem leży w psychice, w tym, że ma olbrzymią konkurencje. Warto zaznaczyć, że w zeszłym sezonie nie było Villi, a Pedro również miał kontuzje. Wtedy Alexis grał świetnie, być może dlatego, że wiedział, że ma miejsce w składzie, i czy nie wyjdzie jedna akcje albo dwie, to w następnym meczu zagra. Teraz już tak nie ma, bo jest Pedro, bo jest Villa, ale też Tello, który notabene daje wiele zespołowi.
I teraz należy sobie zadać pytanie. Czy Barcelona to klub, który będzie dawał mu szanse, czy raczej dalej będzie grał ogony i koniec końców się nie przełamie...
-
- Kamila03454 17 stycznia 2013, 19:56 · Dyskusja
0
wspaniały ten komentator. ;D
-
- Astad 17 stycznia 2013, 19:56 · Dyskusja
0
alianta2
Zastąpić Bojana? to mnie rozwaliło. Alexis to lepszy piłkarz niż Krikić co pokazuje w reprezentacji. Nasz wychowanek miał zaledwie kilka chwil chwały w Barcelonie kiedy mógł grac, a tak to jedna wielka padaka. Teraz nasuwa się pytanie czy można kogoś kto nie grał i nic nie wnosił do drużyny godnie zastąpić?
-
- darostomil 17 stycznia 2013, 19:49 · Dyskusja
0
Jestem pewien że Barca awansuje.
Nie z takich opresji wychodzili ! :)
Visca el BArca
-
- roman boski 17 stycznia 2013, 19:32 · Dyskusja
0
GOOOOOOOOOOOOOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL GOOLOLOLLOLOLOLOLOL
-
- Tom30 17 stycznia 2013, 19:30 · Dyskusja
0
Nie nie zauwżyłem tak czy siak w rewanżu musimy im dokopać tak jak w ligowym meczu bo wczoraj grali w poł rezerwowym składzie podobnie jak Malaga jak Alexis w najblizszym czasie dalej będzie gral taka kaszane sprzedać go w cholere jak ktoś jeszcze go wogole będzie chciał
-
- Rastafarnianin 17 stycznia 2013, 19:29 · Dyskusja
0
Nie ma sie co oszukiwać, zremisowaliśmy na własne życzenie. Głupio stracone bramki + fatalna skuteczność Alexisa skumulowały sie dając taki a nie inny wynik. Dla mnie jednak to dobrze zrobi piłkarzom, ostatnio lali wszystkich i mogli popasc w samozachwyt a tak jednak beda musieli sie spinac w rewanzu. Jestem pewny ze awansujemy spokojnie do półfinału by tam udowodnic swoją klase w dwumeczu z Realem.
-
- iniesta2010 17 stycznia 2013, 19:29 · Dyskusja
0
Poeticus1/2
No to Ci mogę wybaczyć. I kup nową klawiaturę
-
- poeticus1/2 17 stycznia 2013, 19:26 · Dyskusja
0
iniesta 2010
przecinek wytarl sie ;)
-
- iniesta2010 17 stycznia 2013, 19:23 · Dyskusja
0
Poeticus1/2 Masz może na klawiaturze przecinek ? Weź zacznij go używać. To będzie o Tobie lepiej świadczyć i innym będzie wygodniej czytać Twoje posty. Zresztą nie tylko Ty tak piszesz. Niektórych wypowiedzi wyglądają tak:" lubie Barce bo jest fajna messi to bóg na dworze jest zimno bo gra fajnie bo jest rodziną zgraną". I weź tu się potem połap w tym wszystkim...
-
- FCBarcelonaPL 17 stycznia 2013, 19:18 · Dyskusja
0
Cóż musimy wygrać rewanż i awansować :)
-
- artur21lks 17 stycznia 2013, 19:18 · Dyskusja
0
Co tam robi Sanchez. Ja bym go zaraz na ławę, albo do sprzedania. A jak się nie dal no to na wyporzyczenie. Jak można marnować takie akcje

Sortowanie