Barcelona - Malaga 2:2
-
- 17 stycznia 2013, 13:36 · Dyskusja
0
Zawiodłem się na Barcelonie. Spokojnie stawiam wysoki wynik dla nas. Krążyły mi w głowie przeróżne wyniki, np. 3:1 dla nas, ale ostatecznie postawiłem na 4:1 dla Barcy. Zawiodłem się jednak. Oczywiście wiem o ich potencjale, możliwościach, chęciach oraz umiejętnościach, ale wczoraj po prostu ręce mi się załamały. W dodatku miałem zły dzień, więc się przejąłem. Mam jednak nadzieję, iż w rewanżu wygrają spokojnie, choćby nawet dla swoich kibiców. VEB
-
- BAR10 17 stycznia 2013, 13:28 · Dyskusja
0
Niektórzy chyba myślą, że zagrać z Malagą bez kluczowych zawodników to żaden problem Malaga to świetna drużyna, żeby ich pokonać potrzebujemy optymalnego składu.. TYlko narzekanie.. Zobaczymy różnice w czwartek gdy na boisko wybiegną xavi, pique alba, alves... Troche pokory Barcelona w tym sezonie już tyle wygrała.. Jeden remis mnie nie interesuje, bo wiem,że w czwartek napewno wygramy
-
- juliancarax 17 stycznia 2013, 13:26 · Dyskusja
0
biedny Tello wystawił mu przysłowiową patele i niema nawet asysty na koncie :P
-
- Unique 17 stycznia 2013, 13:08 · Dyskusja
0
Dobrze, że po meczu z Sociedad gramy dopiero w czwaratek. Na początku myślałem, że to głupie czekać aż tyle dni do tego spotkania lecz dziś widząc wynik to jest na plus dla naszej druzyny, odpoczną i spokojnie skoncentrują się na Maladze. Choć w międzyczasie nie wolno zapominać o RS.
-
- ThiagoMessi10 17 stycznia 2013, 13:05 · Dyskusja
0
Trudno było minęło stało się padł remis. Może nie jest tak komfortowej sytuacji jak Real, ale oni się nigdy nie poddają. Jeśli Barca to wygra i Real to się spotkają w półfinale i to będzie mecz o śmierć i życie. Bardzo chce aby Barca to wygrała le przed nimi długa droga. Malaga to dobry zespół. Pokonał Real 3:2 . Jak Barca awansuję będzie musiała pokonać Real, a to będzie najtrudniejsze zadanie w tym roku.
-
- Snikers280 17 stycznia 2013, 12:58 · Dyskusja
0
Niestety tak jest.Trzeba było strzelać na 3-1,a nie bawić się.Bo tak się to miało skończyć.
-
-
Konto usuniętechyba Kosecki i Sobota byli by bardziej produktywni niż nasi skrzydłowi...
-
- Astad 17 stycznia 2013, 12:38 · Dyskusja
0
A co myślicie o występie Martina Montoy? Bo mnie ten chłopka do siebie przekonuje i sądzę że za 1/2 lata to on będzie podstawowym prawym defensorem. wiem ze za wcześnie na takie wnioski, ale widać w nim potencjał. Świetnie rozumie o co chodzi w naszym systemie gry ( jest wychowankiem) i potrafi się włączyć do akcji ofensywnych.
-
- Kettger 17 stycznia 2013, 12:26 · Dyskusja
0
W drugim sezonie Pepa była już podobna sytuacja, tyle że wtedy przegraliśmy u siebie z Sevillą. W drugim odnieśliśmy zwycięstwo, ale przez bramki na wyjeździe nie udało się wygrać. Teraz po przerwie na mecz z Valencią powinno pójść bardziej świeżo, niż wczoraj.
-
- wibra 17 stycznia 2013, 12:21 · Dyskusja
0
Dexar
Dokładnie powinno byc tak jak mówisz.Swięte slowa.Ale nie ,musi byc przeciez lojalność to co zapoczątkował Pep, ze w CDR w bramce stoi Pinto iu gra część rezerw.Tylko tak grac to można z Cordobą a nie z malagą gdzie po niedzieli widział ze jest ciezko.Mam nadzieje ze Tito sie jeszcze uczy i szybko to zmieni jak z Messim że wsawianie jego w meczach gdzie moze on odpocząć jest niepotrzebne.To naszczeście juz zrozumiał.
-
- wibra 17 stycznia 2013, 12:16 · Dyskusja
0
Zapomniałem dodac.Dlaczego za bramkę obwiniacie Thiago jak ewidentnym winowajca jest Pinto. który na 16m podaje do zawodnika przy którym jest 4 pilkarzy jeszcze nie widząc co sie dzieje z tyłu.(obejzyjcie powyzej)Powinien walnąc do przodu i po bulu.Ale to jest cała głópia szkoła,gdzie VV zaczał juz trybic ze nie bedzie sie bawił w skrajnych sytuacjach ale pinto dalej robi to samo.Jak tak mozna????
-
- wibra 17 stycznia 2013, 12:12 · Dyskusja
0
Sorki za te 1/8 faktycznie dałem ciała.jak wa was kocham chłopcy za wasze pozytywne podejście to naszej barcy.też chciałbym aby wygrala wiecej niz z Pepem zrobiła więcej niż z Pepem.Ale troszeczke trzeba sie uspokoic i poszukac rozwiazan.Bo widzelismy gre realu bez CR7 itak samo bedzie gra bez Messiego.No n anasze szczescie mamy jeszcze Inieste.Ale ile mozna grac bez napastników?????ktoś mi powie.Ile jeszcze wody w rzece upłynie zanim ktoś przestanie mydlic oczy i powie ze potrzebujemy klasowego napastnika ile??????
-
- AniaBarcaFan 17 stycznia 2013, 11:57 · Dyskusja
0
Bez Messiego Barca obejść się nie może. Puyol świetnie zagrał w obronie. Nie wiem, co Tito widzi w Sanchezie, ile można dawać zaufania, tyle spartolonych nie tylko w tym meczu setek. Przez jego pudła Barca straciła zwycięstwo, bo sytuacji było mało na zdobycie gola. Błąd Thiago można wybaczyć, choć takiej klasy graczowi taki babol nie powinien się zdarzyć. Największy problem to jednak gol wyrównujący stracony w grze w przewadze. Teraz na wyjeździe trzeba zagrać w najmocniejszym składzie bez olewki, bo jak widać na Malagę trzeba poważniej wyjść zagrać. Oby tylko nie grał Sanchez, bo dramat będzie, co się stało z jego grą.
-
- BarcelonaBarcelonaKris 17 stycznia 2013, 11:56 · Dyskusja
0
Nie maice wrazenia, ze Messi zaczyna gwiazdorzyc? I strzelac fochy i miec jakies dziwne "ale" do niektorych ludzi, otaczajacych go na boisku? Jak Krystyna...
-
- delfin666 17 stycznia 2013, 11:44 · Dyskusja
0
gdyb obrońcy Barcy wybijali pilkę na oślep w sytuacji zagrożenia, to Barca nie straciłaby tyle goli, czasami piękno trzeba przedłożyć nad wynik, więcej pragmatyzmu w grze, a nie tylko wirtuozeria, tak jak w czoraj kilku zawodników popisywało się i co z tego liczy się ostatecznie wynik, a ten był niekorzystny rozumie to Messi czemu inni gracze nie chcą tego zrozumieć zabawa tak ale jak jest już pozamiatane 3 4 gole przewagi, ale żeby się bawić przy 2:1 i 2:2 nawet wtedy się bawili nonsens.....

Sortowanie