Barcelona - Malaga 2:2
-
-
Konto usunięteNa własne życzenie przegraliśmy, widać było, że zlekceważyli przeciwnika. Spory minus dla drużyny całej za to, jednak lepszy zimny prysznic teraz, niż w ważniejszym meczu później. Wyjdą w składzie z Busim, Iniestą na skrzydle, Xavim i Fabsem, do tego Pique i Alba i pokażą co potrafią, zepną się i wygrają wysoko.
Ten mecz z drugiej strony pokazał, że są w zespole prawdziwi liderzy - trzeba było wyrównać, więc Messi po prostu bierze piłkę, przechodzi kilku graczy Malagi i wyrównuje, załatwione. Zaraz potem Puyol, już może mniej celowo ale zawsze, zdobywa 2:1. Zaimponowali mi, szkoda, późniejszej słabej skuteczności. Thiago też nie zanotował dobrego meczu (a tak go chwaliłem ostatnio :/), ale mam wrażenie, że nie miał dnia + strata bramki wyraźnie podcięła mu skrzydła...
-
- DaMilio 17 stycznia 2013, 14:26 · Dyskusja
0
Moje noty:
Pinto- 5 - błąd przy pierwszej straconej bramce to zaważyło na jego ocenie u mnie
Montoya- 5
Puyol- 8 - świetna gra w obronie i piekna bramka na 2-1
Masche- 6
Adriano- 7 świetna gra Daniel ma konkurenta na swoja pozycje
Song- 7 znakomity wystep przeciw Maladze było pare małych błędów
Thiago- 4 niebył to udany występ Hiszpana
Iniesta- 8 jak zawsze stary dobry Andreas świetnie grał
Tello- 5
Alexis- 2 najgorszy piłkarz na boisku miał setki i niewykorzystał widać brak formy u Alexisa jedynie co go ratowało pomagał w defensywie
Messi- 9 (ZM) Najlepszy piłkarz na boisku brak na 1-1 cudowna ogrywając obrońców Malagi
Pedro-5
Cesc-3- Najsłabszy występ Cesca w tym sezonie i oby ostatni wszystkie piłki które zagrywał były stratą
Xavi- 7 wejście generała było widoczne na samym początku szkoda że grał krótko
FC Barcelona- 6 (ogólna ocena) gra sie mogła podobąc szkoda że remis na własne życzenie podobne spotkanie graliśmy z Chelsi w 1/2 LM nie wywnioskowaliśmy z tego nic.Nie potrafiliśmy wyprowadzić kontry a jak już nadarzyła okazja to którys z zawodników strzymywał piłke gdzie formacja defensywna Malagi sie juz formowała.Nic dodać nic ująć za tydzień trzeba wygrać z Malagą na Estadio La Rosaleda pare dni temu wygraliśmy w lidze .
-
- jasiek09 17 stycznia 2013, 14:26 · Dyskusja
0
Pedro niech się opamięta bo po jego nurkach wstyd mi przy kolegach że kibicuje Barcelonie, przepisy powinny być zmienione bo tak samo jak po meczu można przyznać karę za faul którego sędzia nie widział tak samo powinno być można przyznać karę za symulowanie. Alexis, Sergio nie są lepsi :(
-
- Criss18Barca 17 stycznia 2013, 14:10 · Dyskusja
0
W rewanżu zagramy w najsilniejszym składzie i będzie cud, miód i malinka !
-
- grzesiek180700 17 stycznia 2013, 14:04 · Dyskusja
0
Ale zamiast wpuścić Valdesa do był Pinto co nic nie umie :P
-
- pawloVEB 17 stycznia 2013, 13:52 · Dyskusja
0
Nie rozumiem tych co pisza ze Barca moze zaczac sie zegnac z pucharem. W rewanzu wyjedziemy najmocniejszym skladem i bedzie dobrze dlaczego nie wierzycie w swoj zespol ? No niestety nie bedziemy caly czas wygrywac i taki mecz musial nadejsc i troche wiary w druzyne :)
-
-
Konto usunięteCo znaczy kompletnie niepilnowany Camacho? Bil pilnowany przez Adriano, ktory sie z niewiadomych przyczyn wywrocil....
ps. ludzie nie mozna wygrywac po 5-0, poza tym Malaga zagrala madrze, dobre kontry i niezle w obronie.

Sortowanie