Barcelona - Malaga 2:2
-
-
Konto usunięteAlexis mnie dobija , wczoraj zagrał nawet nie fatalnie tylko katastrofalnie, żeby dwa razy nie trafić na pustą bramke.
-
- Krzysiek1072 17 stycznia 2013, 15:22 · Dyskusja
0
Wczoraj po meczu, dokładnie to samo powiedziałem, co jest na nagłówku tego artykułu, ps. wolałbym tego nie mówić
-
- radex 17 stycznia 2013, 15:16 · Dyskusja
0
Alexis to jakaś tragedia, pomyłka. Ile on musi mieć sytuacji i ile m przed bramką stać żeby do niej trafić do k....nędzy:-) Z każdym meczem widać że jest po prostu za słaby na Barcę i kropka. Miota się, potyka o własne nogi, ma problem z kontrolą piłki itd. I dlaczego on do cholery będąc 1/1 z przeciwnikiem na skrzydle nie próbuje dryblingu tylko za każdym razem gra do tyłu na tzw alibi tym bardziej że przecież wcześniej ten element gry był jego mocną stroną. Może przekwalifikować go na prawego obrońcę?
-
- Józek Guardiola 17 stycznia 2013, 15:10 · Dyskusja
0
niedziwne, że wczoraj był remis. Alexis to Alexis, a do Tello było mało podań.
Song to nie jest poziom Busquetsa, brak Xaviego, Fabregasa i Alby widoczny
-
- ChampionLW 17 stycznia 2013, 15:09 · Dyskusja
0
Ech, będzie ciężko przejść dalej.
-
-
Konto usunięteFCB-kat.
Masche wczoraj ładnie czyścił i często krył obszar, w którym powinien być Adriano. Nie zawiodło zestawienie składu tylko zaangażowanie. Gole wpadły po głupich błędach, a gdyby nie Alexis Barca spokojnie by wygrała.
-
- FCB-kat. 17 stycznia 2013, 14:59 · Dyskusja
0
Zestawienie składu jest powodem takiego wyniku.
Alexis nadal nie może się przełamać,pudłuje ze wszystkiego co się da i traci za często piłkę.To samo Thiago,mimo,że go bardzo lubię to brakuje mu chłodnej głowy.Trzecim elementem,który zawiódł jest obrona,a dokładnie Mascherano.Gdy gra Pique z Puyolem to współpraca wygląda nieźle,a Masche jakoś słabo wygląda czy to grając z jednym czy z drugim.
-
- arturekker 17 stycznia 2013, 14:57 · Dyskusja
0
Głosowanie na Alexisa jako zawodnika meczu to śmiech na sali, nie rozumiem niektórych, albo zrobiła to jedna osoba , która wyłączyła pliki cookies i ztrollowała wyniki, to jest nierealne aby dostał chociaż 10 głosów , kto na niego głosował to chyba przez współczucie...
-
- CzemierBarcelona 17 stycznia 2013, 14:51 · Dyskusja
0
Unique
Stadion Malagi nie nazywa się "El Romedal" tylko La Rosaleda. Tak dla sprostowania.

Sortowanie