Barcelona - Malaga 2:2
-
- maciejsonFCB 17 stycznia 2013, 21:51 · Dyskusja
0
piachuFCB
Do arabów jakiś Al ahly czy tego typu drużyny :)
-
- maciejsonFCB 17 stycznia 2013, 21:43 · Dyskusja
0
Troche za duże marzenia Neuer to napewno nie jest do wyjęcia z Bayernu jak coś to za gruby hajs to samo z Hartem :> Moim zdaniem Cortouis,Ter Stegen albo Guaita :)
-
- maciejsonFCB 17 stycznia 2013, 21:32 · Dyskusja
0
@Tarasinho
Tak Alexis siedzi i czyta to co tutaj na niego wypisujemy :)))
-
-
Konto usunięteSport: Agenci Víctora Valdésa poinformowali klub, że bramkarz NIE ODNOWI kontraktu z FC Barceloną.
-
- maciejsonFCB 17 stycznia 2013, 21:29 · Dyskusja
0
Może wkońcu jakiegoś bramkarza będziemy mieli ,bo co jak co lubiłem valdesa do czasu ,jego czas się skończył chwała mu za to i adios :)
-
- TheSzary03 17 stycznia 2013, 21:07 · Dyskusja
0
Wynik dość kiepski niema co, z pewnością poniżej oczekiwań, ale nie robił bym z tego takiej afery, Malaga jak dla mnie jest rewelacją tego sezonu i zalicza się do grona silnych drużyn, przecież w LM są nie pokonani, a w lidze urwali punkty samemu Realowi. Martwi mnie natomiast forma Alexisa :/ bo spisuje się fatalnie, miał jedną "setkę" w końcówce pierwszej połowy która powinna być wykorzystana, no ale trudno życzę mu szybkiego powrotu do formy z ligi włoskiej, natomiast klasę światową w tym meczu pokazał bez wątpienia nie Messi (który również zagrał wyborny meczyk ;)) a Iniesta, to co on wyprawiał z piłką przy nodze było magiczne :D
Pozdro fani Barcy ;P
-
- Tarasinho 17 stycznia 2013, 21:00 · Dyskusja
0
dezkirt
Przynajmniej w hiszpani ma bo jak by poczytał wypowiedzi nizej to pewnie juz by mu sie wszystkiego odechcialo. Alexis to Alexis tamto kazdy ma spadek formy, kontuzje rozumiem ale pilka to gra zespołowa i albo wygrywa cały zespół albo cały przegrywa bez wyjątku,ale widze ze wiekszosc to juz nie widzi Alexisa w Barcie bo ma słabą forme i nie moze sobie z tym poradzić...

Sortowanie