Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Hernandezka 8 kwietnia 2012, 22:22 · Dyskusja
0
Tylko ja zauważyłam, że kibice Barcy mają większą kulturę osobistą i szacunek do innych klubów? :) No ale, skoro gościmy to Madritistas wyczuwa się nutkę zazdrości :D
-
- malutkiFCB 8 kwietnia 2012, 22:21 · Dyskusja
0
fajnie że walencjia remisuje mogli wygrywać ale najważniejsze że nie przegrywają niech wytrzymają drugą połowe i zremisują a jak wygrają to było zaje****ie
-
- Ledsbourne 8 kwietnia 2012, 22:21 · Dyskusja
0
No właśnie, widzę, że Valencia miała więcej sytuacji, po których naprawdę "powinien" paść gol - poprzeczka po dobitce (w domach każdego kibica Barcy w tym momencie musiało paść jakieś paskudne przekleństwo) i Piatti jak strzelił po ziemi w środek po podaniu Feghouliego. Oby w drugiej połowie dalej się dobrze bronili i jakaś kontra niech siądzie...
-
- Generał Xavi 8 kwietnia 2012, 22:20 · Dyskusja
0
Remis byłby dobry ale jednak lepsze zwycięstwo. Boje sie, że nawet jak zremisują i wygramy GD to braknie 1 pkt. Pamiętam jak ktos tu po meczu z getafe napisał, ze nie uznana bramka Messiego dałaby nam punkt a ten punkt moze zdecydować o mistrzostwie i się boję, że będzie ten ktoś prorokiem. Ale wierze, ze Valencia dzisiaj Real sklepie i bedziemy świetować 3 pkt po meczu :)

Sortowanie