Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteJeszcze tylko 40 minut xD czarno to widzę xD
-
- Viscael11Barca 8 kwietnia 2012, 22:20 · Dyskusja
0
Jak real teraz przegra to będą bardzo fajne święta ;p pod każdym względem
-
- ja8215 8 kwietnia 2012, 22:19 · Dyskusja
0
Widzę tutaj kibiców Realu Madryt. Proszę nie piszcie nic o nas ! Jesteśmy normalnymi ludźmi jak i wy ... Każdy ma swój ulubiony klub :) My jesteśmy za Barceloną wy za Realem! Nie wyzywajmy się. To że to są odwieczni rywale to nas nie usprawiedliwia, ja nie mam nic do Realu i Cr7 ani kibiców Madrytu... Mam nadzieję że są ogarnięci kibice Realu jak i Barcelony ;]
-
- juliancarax 8 kwietnia 2012, 22:19 · Dyskusja
0
Piatti gra słabo powinien za niego wejść Soldado no i także w niedługim czasie może za kogoś wpuścić Mathieu
-
- ThiagoxFabregas. 8 kwietnia 2012, 22:19 · Dyskusja
0
Walencjo dasz rade !
-
- damianex10 8 kwietnia 2012, 22:17 · Dyskusja
0
Brawa dla Valencii za pierwszą połowę, walczą, to jest najważniejsze. Brakuje skuteczności, ale jestem dobrej myśli. Liczę na wejście Soldado.

Sortowanie