Celta 2:3 Barcelona
30 marca 2013, 11:48
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Celtą
Już dziś o 18:00 Barcelona zmierzy się w ramach 29. kolejki z Celtą Vigo. Mecz z broniącą się przed spadkiem ekipą z Galicji będzie generalnym sprawdzianem przed pojedynkiem w Lidze Mistrzów z PSG, a także odpowiedzią na to, w jakiej formie ze zgrupowań swoich reprezentacji wrócili kluczowi zawodnicy. Choć tabela wyraźnie sugeruje faworyta, to statystyki rywali z meczów na własnym boisko trochę zmieniają perspektywę.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteNo i dobrze. Jak Chelsea przegra to Arsenal będzie miał większe szanse na jej wyprzedzenie.
-
-
Konto usunięteAle Cazorla zarąbiste miny robi jak Mu coś nie wyjdzie. Prawie jakbym siebie widział :D
-
- david_97 30 marca 2013, 15:38 · Dyskusja
0
Liczę na rotacje w składzie i jednocześnie dobrą grę podopiecznych Tito Vilanovy. Stawiam 3-1 dla nas po golach Messiego,Villi oraz Thiago. Chciałbym widzieć taką jedenastkę;
PInto
Alves Pique Mascherano Montoya(w drugiej połowie Abidal)
Thiago Song Fabregas
Alexis Messi Villa
-
- Nano10 30 marca 2013, 15:31 · Dyskusja
0
Pinto
Dani Alves-Pique-Bartra-Montoya
A.Song
Cesc-Thiago
Alexis-David Villa-Deulofeu
Zapewne Montoya nie będzie się bardzo włączał do akcji ofensywnych,więc Deulofeu będzie dobrym wyborem.Zależnie od wyniku ok.60 min może pojawic się Messi.Taki mecz jest idealny żeby młodzi i niedoświadczeni Bartra i Montoya ogrywali się z pierwszą drużyną.
VeB!!
-
- ChampionLW 30 marca 2013, 15:24 · Dyskusja
0
Byle do przodu.
-
- HUBIS12345 30 marca 2013, 15:18 · Dyskusja
0
Proponuję taki skład :
Pinto
Alves Piqe Mascherano Abidal
Thiago Iniesta Cesc
Messi Villa Alexis
-
- babic111 30 marca 2013, 15:04 · Dyskusja
0
@DaMilio
masz rację, jednak gdy dochodzi do ważnego meczu, np. GD,
czy istotnych spotkań takie jak ostatnio z Milanem STREAMY nie wytrzymują tylu widzów i linki padają. Ja wykupiłem 2 transmisje na ostatni mecz z Milanem: w onecie i innej z transmisją w hd, to w onecie zrobili mnie w konia (grzecznie mówiąc) i nawet nie włączyli transmisji a miałem Microsoft Silverlight.
-
- swirek7 30 marca 2013, 15:00 · Dyskusja
0
hej wszystkim! mam pytanie nie na temat - pamięta ktoś taką bramkę Messiego chyba z Sociedad albo z Zaragoza , w której asystował Bojan wycofując mu piłkę na 17 metr a Messi delikatnym lobikiem wkręca piłkę tuż przy słupeczku. To było na wyjeździe ale nie pamiętam gdzie i kiedy , pomóżcie :)
-
- mariuszmp82 30 marca 2013, 14:56 · Dyskusja
0
ROZMOWA Z KONSULTANTEM BYŁA STANOWCZA TEN MI WYPALIŁ ŻE W RAMACH REKOMPENSATY W KWIETNIU ZAPŁACĘ NIE 99 ZŁ TYLKO 31!!MARNA TO POCIECHA BO KASA NIE GRA ROLI DZWOŃCIE MOŻE ZMIĘKNĄ JAK DUŻO NAS ZADZWONI
-
- babic111 30 marca 2013, 14:56 · Dyskusja
0
Też tego nie rozumiem, NC+ chce na początku swojej syntezy wyłapać jak najwięcej pieniędzy z powodu zamieszania z kanałami i braku orientacji ludzi.
Jednak prezes NC+ chce rozmawiac z administratorem strony Anty NC+ na Facebooku, chce się spotkać i mają wyjść z tego korzyści dla klientów. Co przyniesie czas, poczekamy, zobaczymy.

Sortowanie