Celta 2:3 Barcelona
30 marca 2013, 11:48
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Celtą
Już dziś o 18:00 Barcelona zmierzy się w ramach 29. kolejki z Celtą Vigo. Mecz z broniącą się przed spadkiem ekipą z Galicji będzie generalnym sprawdzianem przed pojedynkiem w Lidze Mistrzów z PSG, a także odpowiedzią na to, w jakiej formie ze zgrupowań swoich reprezentacji wrócili kluczowi zawodnicy. Choć tabela wyraźnie sugeruje faworyta, to statystyki rywali z meczów na własnym boisko trochę zmieniają perspektywę.
Czytaj więcej-
- Alicja3500 30 marca 2013, 12:49 · Dyskusja
0
Nareszcie już dzisiaj mecz :D Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć naszych ulubieńców po 2 tygodniach :P Vamos Barca! Po 3 pkt! :)
-
- hoeniker 30 marca 2013, 12:48 · Dyskusja
0
Iniesta wtedy hodował włosy na afro. Ale nie wyszło. :/
Z kolei Alexis pewny wygranej, obiecał, że po strzeleniu trzeciej bramki ściągnie nie tylko koszulkę:
http://static.betazeta.com/www.ferplei.com/up/2012/07/Alexis-S%C3%A1nchez-Canc%C3%BAn1.jpg
-
- Madridistka 30 marca 2013, 12:40 · Dyskusja
0
" Podopieczni Paco Herrery tracą obecnie trzy punkty do znajdującej się tuż nad strefą spadkową Saragossy..."
Od jakiegoś czasu trenerem Celty nie jest już Paco Herrera, a Abel Resino, redaktorowi wkradł się mały błąd. ;)
-
- La Pulga_10 30 marca 2013, 12:38 · Dyskusja
0
Liczą się tylko 3 punkty. Vamos Barca...:)
-
- mariuszmp82 30 marca 2013, 12:16 · Dyskusja
0
UWAGA ABONENCI NOWEJ PLATFORMY NC+ PRAWDOPODOBNIE A RACZEJ NAPEWNO NIE OBEJRZYMY WTORKOWEGO MECZU PSG BARCA BO TRANSMITUJE GO KANAŁ Npremium KTÓRY POSIADAJĄ ABONENCI DOTYCHCZASOWEJ PLATRFORMY N CO DZIWNE IM WŁĄCZYLI WSZYSTKIE CANELE + GOL,WEEKEND SPORT ITP A NAM TYLKO KANAŁ Nsport NA KTÓRYM BĘDZIE MAŁO DLA NAS ZNACZĄCY MECZ BAYERN-JUVENTUS TRZEBA ICH PONAGLIĆ BY TEN MECZ PRZENIEŚLI NA JAKIŚ KANAŁ C+ ONI SIĘ TŁUMACZĄ ZE KANAŁ Npremium BĘDZIE ZLIKWIDOWANY OD 5 KWIETNIA DLA NAS KIBICÓW BARCY ŻADNE TO WYTŁUMACZENIE!!
-
- Barcelona_fanatic2809 30 marca 2013, 12:14 · Dyskusja
0
Czemu Deulofeu na końcowe minuty ? Dobrze by było dać mu zagrać
-
- kicia1899 30 marca 2013, 12:08 · Dyskusja
0
http://www.ligabbva.pl/news/4351,barce-czeka-kapiel-blotna
Miejmy nadzieję, że pomimo fatalnej murawy Barca zwycięży i przypisze sobie kolejne punkty ;)
-
- Snikers280 30 marca 2013, 12:07 · Dyskusja
0
Bramka Gudjohnsena klasa sama w sobie.Mam nadzieje,że dziś bedzie łatwe,gładkie zwycięstwo,a nie tak jak w tym filmiku nerwy do końca:)
VeB!!
-
- stifler111 30 marca 2013, 12:04 · Dyskusja
0
kudłaty iniesta,kiedy to było?

Sortowanie