Celta 2:3 Barcelona
30 marca 2013, 11:48
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Celtą
Już dziś o 18:00 Barcelona zmierzy się w ramach 29. kolejki z Celtą Vigo. Mecz z broniącą się przed spadkiem ekipą z Galicji będzie generalnym sprawdzianem przed pojedynkiem w Lidze Mistrzów z PSG, a także odpowiedzią na to, w jakiej formie ze zgrupowań swoich reprezentacji wrócili kluczowi zawodnicy. Choć tabela wyraźnie sugeruje faworyta, to statystyki rywali z meczów na własnym boisko trochę zmieniają perspektywę.
Czytaj więcej-
- mariuszmp82 30 marca 2013, 14:52 · Dyskusja
0
FRAJERSKI NUMER ODWALILI JA SPECJALNIE SIĘ ŚPIESZYŁEM BY PODPISAĆ UMOWĘ Z NC + WYBRAŁEM PAKIET PLATINIUM KTÓRY GWARANTUJE LIGĘ MISTRZÓW BRAT BĘDĄC DOTYCHCZAS ABONENTEM eNki WYBRAŁ TEN SAM PAKIET TO MA Npremium W DODATKU WŁĄCZYLI MU WSZYSTKIE CANALE +!!!!WIĘC DLACZEGO NAM NIE WŁĄCZYLI Npremium!!!
-
- mariuszmp82 30 marca 2013, 14:49 · Dyskusja
0
a przedłużyłeś umowę na nowych warunkach i wybrałeś pakiet platinium????
-
- barca2002 30 marca 2013, 14:42 · Dyskusja
0
swietny obrazek jak pinto goni inieste a dzisiaj po jednej stronie hehe co do meczu powinien byc on latwy lekki i przyjemny ale czy tak bedzie zobaczymy ale sadze ze jezeli luzno nie podejdziemy do tego spotkania to spokojnie powinnismy zdobyc 3 pkt zagrac dobry mecz i utrzymac duza przewage nad realem wiec tylko czekac na ten mecz i patrzec z podziweem na wystep naszych pupili VeB:):):)
-
-
Konto usuniętemariuszmp82 banda złodziei i tyle, na infolini debile nic nie wiedza, może jakieś pismo napisa do szefa sportu w nc+
-
- mariuszmp82 30 marca 2013, 14:10 · Dyskusja
0
masz złe informacje abonenci N maja dostęp do Canali + ja dzwoniłem do konsultanta czekałem 30 minut na połączenie i zrobiłem zadymę na maxa ękną i ludzie dzwoncie może zmiękną i nam włączą!!!na dzień dobry wywineli nam frajerski numer
-
-
Konto usunięteKpina z tym nc+ mecz LM PSG Barca będzie tylko dla posiadaczy byłej n-ki no leci na npremium.
-
- judaszowe_srebrniki 30 marca 2013, 13:28 · Dyskusja
0
mariuszmp82 - fakt dostalismy nsport,ale abonenci n-ki nie dostali canal plusów
-
- DonAndres*8 30 marca 2013, 12:57 · Dyskusja
0
hoeniker
raczej wyszło i to aż za dużo...
-
- Messimilian 30 marca 2013, 12:57 · Dyskusja
0
Messiego wprowadzić w ok. 70 minucie, na zmęczonych obrońców :D
Najważniejsze zero z tyłu i pewne zwycięstwo
Vamos!

Sortowanie