Finał Pucharu Króla 2012
1 grudnia 2012, 00:07
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Athletikiem
Za nami jedna trzecia ligowego sezonu, a Barça punktuje kolejnych rywali z mistrzowską precyzją. Trzy punkty przewagi nad Atlético i jedenaście nad Realem Madryt robią wrażenie na najbardziej nawet sceptycznych obserwatorach. Sid Lowe z Guardiana napisał ostatnio, że w zasadzie już teraz można Barcelonie wręczyć mistrzowską koronę.
Czytaj więcej-
- Rumba de Barca 1 grudnia 2012, 18:45 · Dyskusja
0
Mat159
jeszcze się pochwal jakiej firmy. Sony?
-
- Rumba de Barca 1 grudnia 2012, 18:43 · Dyskusja
0
dacie link do sopcasta?
-
- Scorpion222 1 grudnia 2012, 18:43 · Dyskusja
0
Mam nadzieję że Mascherano dziś nie gra? Bo chciałem obejrzeć mecz.
-
- CzemierBarcelona 1 grudnia 2012, 18:40 · Dyskusja
0
A ja wolę obejrzeć na sopcascie, kanał 96702 - po polsku, super jakość.
-
- VamosBarcaVamos 1 grudnia 2012, 18:36 · Dyskusja
0
Vamos Barca! Będzie dobrze, mocno wierzę w wygraną!
-
-
Konto usunięteSiemanko!!! Mecz Borussia-Bayern leci na ARD das Erste na Cyfrowym Polsacie... u mnie kanal 240 ;)
-
- aniawrocław 1 grudnia 2012, 18:13 · Dyskusja
0
lumeen
mecz bedzie na eurosporcie 2 , a na cyfrowym polsacie jest, ale mozesz miec zakodowany i go nie miec :D
a tak pozatym
to Valencia prowadzi z Realem Sociedad
-
-
Konto usuniętelumeen mecz borussi jest na eurosport 2, sprawdź czy masz ten kanał dostępny u siebie
-
- szymon970312 1 grudnia 2012, 18:11 · Dyskusja
0
nie, z tego co mi wiadomo
-
- szymon970312 1 grudnia 2012, 18:09 · Dyskusja
0
ja jestem wiernym kibicem barcy, ale kibicuje realowi (bo jak real wygra odskoczymy na 6 pkt. atlentico)
-
-
Konto usunięteale miły dzień i miło się będzie oglądało najpierw mecz bayern borussia o 18:30 później moja kochana Barca no i na koniec real z niesamowitym atletico w tym sezonie i nie wiadomo komu kibicować realowi czy atletico?
-
- SeBaS PrO FCB 1 grudnia 2012, 18:00 · Dyskusja
0
No to jeszcze 2 godzinki do meczyku :)
-
- rafkop8 1 grudnia 2012, 17:57 · Dyskusja
0
Pomimo faktu, iż Baskowie nie grają tak dobrze jak w ubiegłym sezonie, to wciąż trzeba się z nimi liczyć. Mają kilku naprawdę niezłych grajków, którzy w każdej chwili mogą odmienić losy spotkania. My z kolei walczymy o przedłużenie wspaniałej ligowej passy i powiększenie przewagi nad Realem lub Atletico (może odskoczymy, przy remisie w derbach Madrytu, od dwóch drużyn. To byłoby najlepsze rozwiązanie). Liczę na piękne widowisko i komplet punktów. W jakim składzie zagramy i kto strzeli bramkę - to już mniej istotne. Miłego meczu Panie i Panowie. Zapowiada się piękny piłkarski wieczór w Hiszpanii.

Sortowanie