Finał Pucharu Króla 2012
1 grudnia 2012, 00:07
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Athletikiem
Za nami jedna trzecia ligowego sezonu, a Barça punktuje kolejnych rywali z mistrzowską precyzją. Trzy punkty przewagi nad Atlético i jedenaście nad Realem Madryt robią wrażenie na najbardziej nawet sceptycznych obserwatorach. Sid Lowe z Guardiana napisał ostatnio, że w zasadzie już teraz można Barcelonie wręczyć mistrzowską koronę.
Czytaj więcej-
- DinaczClue 1 grudnia 2012, 17:53 · Dyskusja
0
Swansea może się podobać. Pablo i spółka robią wrażenie..
-
- szymon970312 1 grudnia 2012, 17:52 · Dyskusja
0
Witam. Wiem, że to nie na temat, i namiejscu naznaczam, że to nie jest reklama. Chodzi mi tylko o odpwoiedź, gdzie znajduje się plik odpowiedzialny za napis : Continue reading, na mojej stronie : www.komputer.elk.pl. Prosze o odpowiedź.
-
- TheBlues and Barca 1 grudnia 2012, 17:52 · Dyskusja
0
A Michu udowadnia że jemu Liga Angielska nie jest straszna brawo dla Hiszpana.
-
- TheBlues and Barca 1 grudnia 2012, 17:50 · Dyskusja
0
Cóż muszę zapomnieć jak Chelsea przegrała zasłużenie z West Hamem tylko skupić się na meczu Barcy z Athetickiem i zabawię się w Romana Kołtonia i myślę że takim składzie wystąpimy;
Valdes
Montoya Pique Puyol Alba
Busqets
Xavi
Iniesta
Pedro Messi Villa
A w drugiej połowie wejdzie za Xaviego Thiago za Ville Tello a za Inieste Fabregas . Będzie 3-0 dla nas Messi 18min,Villa 52min i Messi 88min.
-
- 1 grudnia 2012, 17:48 · Dyskusja
0
N2O
Na jakiej podstawie tak sądzisz? Pisze tam wiele osób z fcb i jakoś ich nie banują? A jeżeli ktoś napisze jakiś totalny syf to trudno żeby go nie zbanowano, tutaj chyba jest podobnie?
-
- SeBaS PrO FCB 1 grudnia 2012, 17:47 · Dyskusja
0
Z ostatniej chwili!!!
Swansea wygrywa z Arsenalem 1:0 po golu Micha w 90 min
-
- SeBaS PrO FCB 1 grudnia 2012, 17:44 · Dyskusja
0
PREMIER LEAGUE!!
West Ham 3:1 Chelsea KONIEC!!
Arsenal 0:0 Swansea TRWA!!
Fulham 0:3 Tottenham TRWA!!
Liverpool 1:0 Southampton TRWA!!
Manchester City 1:1 Everton TRWA!!
QPR 1:1 Aston Villa TRWA!!
West Brom 0:1 Stoke TRWA!!
Reading - Manchester Utd Godz 18:30
BUNDES LIGA
Bayern - Dortmund Godz.18:30
Augsburg 1:1 Freiburg
Furth 0:1 Stuttgart
Leverkusen 1:0 Nurnberg
Mainz 2:1 Hannover
Schalke 1:1 Moenchengladbach
PRIMERA DIVISION
Real Madrid - Atl. Madrid Godz. 22:00
Barcelona - Ath. Bilbao Godz. 20:00
Valencia - Real Sociedad Godz.18:00
Getafe 1:0 Malaga TRWA!!
-
- katallonczyk16 1 grudnia 2012, 17:41 · Dyskusja
0
Najwazniejsze jednak zeby Barcelna wygrala. konsekwetnie trzeba zbierac 3 pkt.
-
- katallonczyk16 1 grudnia 2012, 17:40 · Dyskusja
0
Jestem za Atletico dzisiaj, choć kazdy wynik w tym meczu będzie dobry dla Barcelony.
Wielu fanów pilki bedzie ogladac ten mecz. nie tylko fani la ligi, dlatego Atletico musi potwierdzic ze sa For real, musza zagrac dobry mecz. tzn nie przegrac np 1-4, 0-3 bo wtedy kazdy powie ze sa tak wysoko bo bili slabych.
Jesli natomiast przegraja 1-2 lub 2-3 po wielkiej walce do ostatnich minut, to nie bedzie mozna ich krytykowac, bo w koncu graja na boisku mistrza.
-
- Batys 1 grudnia 2012, 17:37 · Dyskusja
0
nie na temat , ale warte przeczytania :D
http://zkarnego.interia.pl/wtopy/news-gwiazdy-realu-spoznily-sie-na-autobus-mourinho-je-zostawil,nId,718295
-
- TheBlues and Barca 1 grudnia 2012, 17:36 · Dyskusja
0
A więc Roman Abramowich prawdopodobnie zwolni RB chyba że zostawi go do meczu z Norsdstelland czy jakoś tak myślę że Chelsea pozyska Guardiolę lub Mourinho. A co do meczu Barca-Atheltic liczę że wygramy 2,3-0 po golach 2x Messi i Villa. Teraz pasowałoby grać na zero z tyłu bo i Pique i Puyol grają bardzo dobrze.
-
- replikant 1 grudnia 2012, 17:31 · Dyskusja
0
Kibic, fan Barcelony kibicujący Realowi tylko po to, by nasza kochana drużyna odskoczyła jak do tej pory najgroźniejszemu rywalowi przy ewentualnym zwycięstwie z Bilbao? A może by tak się skupić na kibicowaniu tylko Barcelonie? Skupiac się tylko na naszych meczach, naszych potyczkach z przeciwnikami? Czy aby na tym nie polega prawdziwe kibicowanie? Athletico i Madryt mają swoich zwolenników i to oni powinni im kibicować. My- powinniśmy tylko FC BARCELONE. Wielu z Was zapomina o czymś takim, jak szacunek do przeciwnika... i to bez względu czy jest to Athletico, Real czy Deportivo ze strafy spadkowej. Prawdziwi fani Barcelony powinni żyć zasadą "SON I SEREM" co znaczy "jesteśmy i będziemy"...
-
- (FILIP-SZCZECIN) 1 grudnia 2012, 17:21 · Dyskusja
0
Młoty do prowadziły Abramowicza do szukania nowego trenera, po co on zwalniał Di Mateo.
Co do meczu Barcy z Bilbao to spodziewam się naszego zwycięstwa ale Bilbao też chce wygrać.
!!!VeB!!!

Sortowanie