Finał Pucharu Króla 2012
1 grudnia 2012, 00:07
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Athletikiem
Za nami jedna trzecia ligowego sezonu, a Barça punktuje kolejnych rywali z mistrzowską precyzją. Trzy punkty przewagi nad Atlético i jedenaście nad Realem Madryt robią wrażenie na najbardziej nawet sceptycznych obserwatorach. Sid Lowe z Guardiana napisał ostatnio, że w zasadzie już teraz można Barcelonie wręczyć mistrzowską koronę.
Czytaj więcej-
- 1 grudnia 2012, 17:13 · Dyskusja
0
barcatikitaka
1899barca
Jeżeli logujecie się tam tylko po to aby sobie ulżyć to się nie dziwcie.
-
- 1 grudnia 2012, 17:11 · Dyskusja
0
barcatikitaka
1899barca
To napiszcie coś mądrego a wtedy bana nie dostaniecie. Jeżeli logujecie się tam tylko po to ulżyć to się nie dziwcie.
-
- barcelonismo16xd:) 1 grudnia 2012, 17:09 · Dyskusja
0
Być może jestem niepoprawnym optymistą, możliwe, że moje nastawienie ociera się o zuchwalstwo i brak poszanowania względem baskijskiego zespołu... Możecie minusować mój komentarz, ale i tak nie omieszkam wrzucić swoich trzech gorszy.
Sądzę, że Barcelona wygra dzisiejszy mecz w stosunku 5:0 (hat-trick Leo).
-
- Rumba de Barca 1 grudnia 2012, 16:56 · Dyskusja
0
niby remis najlepszy dla nas w derbach o 22, ale zawsze jestem za tym żeby dostał real po dupie, to tak odbiegając od tematu
-
- Chudini 1 grudnia 2012, 16:53 · Dyskusja
0
Co do meczu Atlethic-Barca dla mnie sprawa wydaje się oczywista i śmiem już nawet teraz powiedzieć że mecz mamy wygrany, chociaż futbol uczy pokory i szacunku wobec innych. Jest nieprzewidywalny i każda drużyna ma jakąś zawsze tą szansę, choćby nawet niewielką. Jednak w tym sezonie Atlethic nie jest nawet cieniem tego co prezentował w tamtym sezonie. Nie można tu raczej winić doświadczonego i dobrego trenera, Bielsy. Odszedł bardzo ważny zawodnik Javi Martinez, który powoli zaczyna świecić w Bayernie i na dodatek Llorente pokłócił się z zarządem i kibicami. Powiem szczerzę że nigdzie nie dostałem informacji o jakiejś sprzeczce Llorente z klubem i kibicami. Możliwe że gdyby nie ta kłótnia to dzięki Llorente ,Atletic miałby te parę oczek więcej. Co do składu to można by było dać szansę Villi od 1 min za np. Pedro w nagrodę za dobry występ z Alaves.
Co do tematu Chelsea, który widzę był tu poruszany to Benitez może się spodziewać, że wyleci w tym lub w następnym tygodniu według toku myślenia Abramowicza :)
-
- klaudia140 1 grudnia 2012, 16:36 · Dyskusja
0
MasterKrzaku, to nie tak, że Bielsa odsunął sobie Llorente od składu bez powodu. miał ich całkiem sporo. po pierwsze Llorente chciał odejść już w wakacje, ale nikt nie wyłożył za niego klauzuli. myślał, że posypią się oferty, a tu psikus. Bielsa stara się zmienić system gry, bo dobrze wie, że w przyszłym roku Llorente z nimi nie będzie. po drugie, kibice go nienawidzą. po trzecie, polecam zapoznać się z kaprysami Fernando: http://athleticbilbao.pl/?id=932 ;)
osobiście uwielbiam Basków, mają bardzo młody skład i przepiękne tradycje. Llorente strzelał w tamtym roku najwięcej, ale tak naprawdę cała drużyna na to pracowała, tworzyli kolektyw. nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że praktycznie sam prawie wygrał im LE. Muniain, Susaeta, Herrera itd. - oni naprawdę świetnie współpracowali. teraz tego po prostu nie ma, odejścia, kłótnie... wszystko się posypało.
-
- barcatikitaka 1 grudnia 2012, 16:33 · Dyskusja
0
@1899barca
Byłem tam 2 razy. Za pierwszym starałem się podjąć merytoryczną dyskusję na temat boiskowych "dokonań" Zwierzaka i rzekomych symulacji po obu stornach. Tydzień przerwy. Za drugim starałem się wykazać wyższość Leona nad Krystianem. Przerwa do 2032 roku (z minutami!). I'll be back!
-
- barcatikitaka 1 grudnia 2012, 16:30 · Dyskusja
0
Swoją drogą szacuje się, że 8 poprzednikom Beniteza Roman wypłacił ok. 50 mln funtów samych odszkodowań. Czyli przy kursie 1funt=5PLN wychodzi jakieś 250 mln PLN :O
-
- 1899barca 1 grudnia 2012, 16:29 · Dyskusja
0
http://www.realmadrid.pl/ co tam nie napisze to dostaje bana żałosne:D
-
- 1 grudnia 2012, 16:14 · Dyskusja
0
Dzisiejszy mecz trzeba wygrać.

Sortowanie