Finał Pucharu Króla 2012
1 grudnia 2012, 00:07
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Athletikiem
Za nami jedna trzecia ligowego sezonu, a Barça punktuje kolejnych rywali z mistrzowską precyzją. Trzy punkty przewagi nad Atlético i jedenaście nad Realem Madryt robią wrażenie na najbardziej nawet sceptycznych obserwatorach. Sid Lowe z Guardiana napisał ostatnio, że w zasadzie już teraz można Barcelonie wręczyć mistrzowską koronę.
Czytaj więcej-
- barcatikitaka 1 grudnia 2012, 16:10 · Dyskusja
0
@Xavi6:)
Postsowieckiego nuworysza z taaakim szmalcem za pazuchą po prostu stać na wyjątkowo specyficzne poczucie humoru :)
-
- barcatikitaka 1 grudnia 2012, 15:58 · Dyskusja
0
@baczekk12
OMG, w nogach, w nogach...
-
- anti_madritista 1 grudnia 2012, 15:52 · Dyskusja
0
Bye Benitez ;D
-
- dlugi20 1 grudnia 2012, 15:42 · Dyskusja
0
Chelsea to już nie jest monolit a to wina Abramowicza bo nie daje czasu trenerom by wpoili zawodnikom jak mają grać ManCity to wogólę nie ma trenera ich gra polega tylko i wyłącznie na indywidualnościach ManUtd legenda trenerska ale widać że chyba już wypalona bo ManUtd nie zachwyca nie ma środka pola co za tym idzie nie ma kto konstruować akcji oprócz Kagawy takie przynajmniej jest moje zdanie o tych największych z ligi angielskiej.
-
- 1 grudnia 2012, 15:35 · Dyskusja
0
Myslę, że Benitez wyleci jeszcze przed nowym rokiem.
-
-
Konto usunięteI jest 3-1 :D

Sortowanie