Sevilla - Barca 0:2
17 marca 2012, 19:33
- Przejdź do artykułuVeni, vidi, vici
FC Barcelona na Estadio Sánchez Pizjuan pokonała Sevillę 2:0. Bramki dla Dumy Katalonii strzelali Xavi Hernández i Leo Messi. Strata Mistrza Hiszpanii do prowadzącego w tabeli Realu Madryt wynosi 7 punktów, jednak zespół ze stolicy swój mecz rozegra dopiero w dniu jutrzejszym.
Czytaj więcej-
- overmars 19 marca 2012, 00:07 · Dyskusja
0
Madridista100%,
Idź spać, rano sobie w szkole ponarzekasz. Poczułeś jak to jest jak sędziowie krzywdzą drużynę której kibicujesz? Jeszcze parę takich meczy i będzie można powiedzieć że sędziowanie w la liga jest uczciwe.
Sprawdź przepisy dotyczące wychowanków zanim zaczniesz pisać brednie. Jeżeli Messi nie jest wychowankiem Barcy to analogicznie Raul nie jest wychowankiem Realu. Frustracie
-
- Smutek 19 marca 2012, 00:06 · Dyskusja
0
Możliwe, że wtopi Villarreal musi zdobywać punkty, po prostu musi i tyle. Do tego grają u siebie. Oni walczą o utrzymanie a to też niesamowita motywacja, zwłaszcza dla takich piłkarzy jakich mają w kadrze. Nie wyobrażam sobie, żeby w następnym sezonie grali z Barcą B
-
- fcbarcakamil 19 marca 2012, 00:06 · Dyskusja
0
Guardiola ty to jednak jesteś geniuszem wiedziałeś, kiedy masz powiedzieć o przegranym tytule. Słuchajcie mamy ogromną szanse wygrać ligę teraz jeszcze bardziej wierzę w tytuł. Teraz wystarczy jeden remis Realu mamy przewagę z pierwszego meczu. Tylko, aby do klasyku zostało 6 punktów. Real naprawdę ma ciężki terminarz spokojnie miedzy półfinałami LM a samą ligą stracą punkty maksymalnie 6. Barca oraz Bilbao i dwa wyjazdy Realu.
-
- kicia1899 19 marca 2012, 00:04 · Dyskusja
0
Gol Cazorli: aż miło patrzeć :D
http://barcainfo.net/2012/03/18/real-madrid-1-1-malaga-santi-cazorla-amazing-free-kick/
-
-
Konto usunięteReal nie wygrał tego meczu bo skuteczność im szwankowała ale to nie powód by mówić o kryzysie. Oczywiście musimy walczyć aby strata do nich była jak najniższa ale na 90% mistrzostwo zdobędzie Real.
PS. Brawo dla Malagi. Gdy będą ciągle wzmacniani to kto wie , może za parę lat włączą się do walki o majstra ale to jeszcze długa droga.
-
- Mucha78 19 marca 2012, 00:02 · Dyskusja
0
Odnośnie meczu Realu: przede wszystkim gratulacje dla Malagi za odważną i mądrą grę na boisku przeciwnika, momentami klepali Real, jak my w pamiętną noc listopadową :)............Słowa uznania również dla sędziego, który odważył się prowadzić zawody obiektywie ( czego ostatnio bardzo brakowało ) Większość z nich niestety boi się spotkań na parkingu z Mourinho
-
- Sawik_10 19 marca 2012, 00:02 · Dyskusja
0
Madridista100%
Rozumiem, że jak nauczycielka w szkole Ci mówiła, że Polska leży w Europie, a koledzy Ci mówili, że leży w Ameryce, to zrozumiałeś, że leży w Ameryce, takie głupoty można wyciągnąć z twoich komentarzy, chłopie czytaj fakty, a nie komentarzy nawiedzonych sezonowców z Madrytu.
-
- Madridista100% 19 marca 2012, 00:01
0
-
- Generał Xavi 19 marca 2012, 00:00 · Dyskusja
0
A co do pogody to synoptycy są zgodni co do jednego zjawiska. Symetrycznie do temeratury w Barcelonie rośnie lub maleje temparatura w stolicy Hiszpani. Niektóe przepowiednie majów głoszą iż w maju będzie tam kilkuletnia epoka lodowcoda.

Sortowanie