Sevilla - Barca 0:2
17 marca 2012, 19:33
- Przejdź do artykułuVeni, vidi, vici
FC Barcelona na Estadio Sánchez Pizjuan pokonała Sevillę 2:0. Bramki dla Dumy Katalonii strzelali Xavi Hernández i Leo Messi. Strata Mistrza Hiszpanii do prowadzącego w tabeli Realu Madryt wynosi 7 punktów, jednak zespół ze stolicy swój mecz rozegra dopiero w dniu jutrzejszym.
Czytaj więcej-
- emotive 19 marca 2012, 00:21 · Dyskusja
0
fcbarcakamil Bilbao jest na topie? Tak wygrali z Man U które nie grało na 100% pozatym to czy Bilbao jest na topie to mam wątpliwości widziałeś wczoraj Bilbao - Valencia? Chyba nie, wiec powiem że Twoje Bilbao na topie dostało wczoraj w plecy, Bilbao - Valencia 0-3! :] Dziękuje to tyle z mojej strony na temat Bilbao :]
-
- BARCELONISTA31 19 marca 2012, 00:20 · Dyskusja
0
brawo nareszcie szczęście sprzyja nam trochę,to doda niepewności realowi,a Nam skrzydeł.Może jeszcze w tym tyg coś się zmieni w tabeli,real gra z Villareal.pozdro
-
- fcbarcakamil 19 marca 2012, 00:19 · Dyskusja
0
Sawik_10
Dokładnie teraz ciąży nad Realem presja ich kibice oczekują tytułu.
-
- fcbarcakamil 19 marca 2012, 00:16 · Dyskusja
0
Mati1515
Jasne mam pełen szacunek dla Realu nie można z góry skazywać Realu na przegraną. Jednak w sytuacji niebezpiecznej gdzie dwa mecze mogą zadecydować o tytule wkrada się pewien stres. To wszystko działa na piłkarzy ja ciągle jestem optymistą. Bilbao jest na topie teraz. Wystarczą trzy mecze i mamy tytuł jeden remis dwie porażki. Czy to nie jest optymistyczne?
-
- xbartosz95 19 marca 2012, 00:16 · Dyskusja
0
No i 8 pkt do Realu panowie !! Walczymy do końca
-
- Sawik_10 19 marca 2012, 00:13 · Dyskusja
0
MaTi1515
Real to jeden z najlepszych zespołów na świecie, ale nie zapominaj, że nikt nie przypuszczał, że my będziemy tracili punkty. Jak dla mnie na Realu ciąży za duża presja i na Ronaldo, który udowodnił w tamtym sezonie co potrafi robić kiedy nie ma na nim żadnej presji po zdobytym mistrzostwie przez Barcę.
-
- michal26 19 marca 2012, 00:13 · Dyskusja
0
Czysto hipotetycznie. 11 kolejek do końca, zatem aż 33 punkty do zdobycia. 8 punktów straty. Jak łatwo policzyć wystarczy jeśli wygramy wszystkie mecze oczywiście, Real musi stracić jeszcze 5 punktów (oprócz GD, bo tam musi przegrać chociaż 1:0). Tj. nawet remis i porażka Realu dają nam nadzieje w GD :) Warunek jeden. My nie tracimy ani jednego punktu!!! Jeśli to się uda, to jest szansa, że dokonamy cudu! Zauważmy, że nawet taki głupi kolejny remis w wykonaniu Realu (który jest prawdopodobny) znacznie przybliży Barcę do upragnionego tytułu. Niestety to tylko gdybanie, a losy mogą potoczyć się różnie. Barca może wygrać ligę z 5 punktami przewagi nad Realem, a z drugiej strony to Real może powiększyć przewagę do 15 punktów nad Barcą.
Nam pozostaje mieć nadzieję, że spełni się tylko jeden z powyższych wariantów - ten pierwszy :)
Visca el Barca y Visca el Catalunya!!!
-
- Smutek 19 marca 2012, 00:12 · Dyskusja
0
Bakil,- Tez nie możesz tak mówić, wiadomo, że futbol nie jest najważniejszy, ale jak pique powiedział na boisku trzeba o wszystkim zapomnieć. Wiadomo, że oddałbym każdy tytuł za to żeby Abi był zdrowy, ale to nie jest możliwe. Jeżeli ktoś się teraz cieszy a jest to większość to nie znaczy, że zapomnieli o Abim.
-
-
Konto usunięteShadow_Man
masz rację Bilbao też dobrze gra w końcu Man U.
-
- Bakil 19 marca 2012, 00:10 · Dyskusja
0
A Wy tylko o tych 8 pkt...ok Real złapał zadyszkę, bo od kilku meczy widać że to już nie to, jednak jeszcze wiele do odrobienia zostało...mnie jednak w ten weekend nie interesuje czy jest 10, czy 8 pkt...są ważniejsze wydarzenia, związane z Abidalem i Muambą...piękny gest całej organizacji z Madrytu i to było najważniejsze z tego meczu! Widać że takie wydarzenia są ponad całą rywalizacją piłkarską i wielki szacunek za to!!

Sortowanie