Sevilla - Barca 0:2
17 marca 2012, 19:33
- Przejdź do artykułuVeni, vidi, vici
FC Barcelona na Estadio Sánchez Pizjuan pokonała Sevillę 2:0. Bramki dla Dumy Katalonii strzelali Xavi Hernández i Leo Messi. Strata Mistrza Hiszpanii do prowadzącego w tabeli Realu Madryt wynosi 7 punktów, jednak zespół ze stolicy swój mecz rozegra dopiero w dniu jutrzejszym.
Czytaj więcej-
- Smalecki 19 marca 2012, 14:10
0
-
- Ras White Nigga 19 marca 2012, 14:04 · Dyskusja
0
duch toma joad
Między tobą a tymi wszystkimi "huraoptymistami" jest jedna mała różnica :) Taka jak między nienawiścią a miłością.
I od razu ci powiem żebyś się nie rozpisywał na mój temat. Nie stoje po ich stronie.. po twojej tym bardziej ;).
Opanujcie ryje wszyscy.
-
- KrychuBarca10 19 marca 2012, 13:41 · Dyskusja
0
Pamiętajcie może to słabszy okres gry Realu, przciez my tez mielismy serie 3 remisow w 5 meczach w lidze... czy tqm w 6 moze teraz Real? Nie moga grać jak amszyny caly sezon. a my i tak pokazemy jak sie gra w Piłkę na CAMP NOU!!
VISCA EL BARCELONA
-
- Undertaker87 19 marca 2012, 12:39 · Dyskusja
0
Real Capello gral brzydko i mial sporo pkt straty do barcy jeszcze na poczatku wiosny. kto by wtedy sie osmielil powiedziec ze bedzie mistrzem? W sezonie 08/09 Real byl slaby a z 12pkt w grudniu doszedl na 4 w maju przed 2-6. Takze wszystko mozliwe.
-
- wibra 19 marca 2012, 12:23 · Dyskusja
0
Przeczytałem te wypowiedzi i widze że sami optymisci ciut nie Belka ekonomisci co gdzie i jak.A wzieliście tez taką poprawkę że Real zdobywa La Liga,wygrywa na CN i wygrywa LM???????????????I co wtedy??????realnie patrząc jest to 50% mozliwe.Licze że Bayern zatrzyma Real a i milan moze teraz zatrzymac barce a później Chelsea.
-
- 19 marca 2012, 12:10 · Dyskusja
0
Lukasz
pewnie że jeszcze zaliczy jakąś wpadkę, tak jak i my
-
- ŁukaszNidzica 19 marca 2012, 11:51 · Dyskusja
0
duch toma joad
Ja ta wierze że Real jeszcze gdzieś może zgubi pkt. ty nie musisz wierzyć, a jak będzie to się okaże po 38 kolejkach.
-
- 19 marca 2012, 11:27 · Dyskusja
0
LukaszNidzica
nie, nie trzeba wierzyć, trzeba tylko umrzeć. całą resztę można lub powinno się. nigdzie nie pisałem, że mamy płakać, nie przekręcaj moich słów. śmieszy mnie tylko ten hurraoptymizm. przecież oczywistym było, że Real coś w końcu straci, że dostanie lekkiej zadyszki, bo nie można ciągle wygrywać. śmieszy mnie też to z góry zakładane przekonanie, że Barca wygra na CN i zostanie tylko 5 pkt. skąd ta pewność? w ostatnim meczu na CN ledwo wyciągnęła remis. skąd też przekonanie, że Barca wygra wszystkie mecze do końca? przecież bardzo prawdopodobne, że też coś jeszcze zgubi. o to mi chodzi. masz prawo wierzyć, że bardzo głodny mistrzostwa Real roztrwoni taką przewagę, twoja broszka. ja w remisie z malagą widzę zwykłą rzecz, która musiała się końcu zdarzyć, wy widzicie sensację, taka różnica.
-
- Danio66 19 marca 2012, 11:21 · Dyskusja
0
duch toma joad
Jak to się mawia? Gra się do ostatniego gwizdka, ligi nie wygrywa się 27 meczami, jeszcze jest 11 meczów i 33 punkty do zdobycia :) Real ma trudne wyjazdy: z Villarreal, Osasuną, Atletico Madryt, Barceloną :)
Mou przed przejściem do Hiszpanii nigdy nie przegrywał meczów u siebie, ale ta passa mu się skończyła jak zaczął trenować Real(Gijon, Saragossa, Barcelona). I co, że wygrywał mistrza kraju mając 5 pkt? Ta passa także może się skończyć :P
-
- ŁukaszNidzica 19 marca 2012, 11:18 · Dyskusja
0
duch toma joad
To co mamy teraz usiąść i płakać że Real zremisował i Barca zmniejszyła przewagę na 8pkt. trzeba wierzyć. Teoretycznie jak Barca wygra GD to Real może stracić mistrza w 2 ostatnich kolejkach. Dopóki piłka w grze trzeba liczyć że Real jeszcze gdzieś się potknie. Barcelona też traciła pkt. więc Real też może.
-
- chester0512 19 marca 2012, 11:17 · Dyskusja
0
Mourinho: Były dwa karne, ale nie ma co winić arbitra
HAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAAHAHA tylko 1 remis juz sie zaczyna o karnych
-
- 19 marca 2012, 11:06 · Dyskusja
0
ludzie jaka nadzieja?! o czym Wy mówicie?? coś zmienia 8pkt? Mourinho wygrywał mistrza kraju zawsze gdy miał 5 pkt przewagi nad drugim zespołem, teraz ma 8 pkt. musial Real w koncu jakies pkt zgubuć, zgubil więc z Malagą, do konca zostalo 10 kolejek, to już ostatani prosta, gdyby bylo ich 20 to może jakimś cudem, ale nie teraz
-
- Undertaker87 19 marca 2012, 10:54 · Dyskusja
0
Nareszcie real cos zgubil.Wygrywali wszystkaie mecze nawet gdy rywal wydawal sie grac lepiej.Barca z kolei ten dystans stracila tracac pkt w meczach gdzie byla lepsza jak z Osą czy Espanyolem albo gdzie miazdzyla rywala jak z Sevilla na cn.Mam nadzieje ze wprzyrodzie nic nie zginie.
-
- martinek07 19 marca 2012, 10:38 · Dyskusja
0
Real 1;1 Malaga.
Nadzieja umiera ostatnia panie Guardiola :)...Ten remis daje nam nadzieje bo to jeszcze 8pkt. ale nazywamy się BARCELONA! Mamy jeszcze szanse wygrać ;)..

Sortowanie