Sevilla - Barca 0:2
17 marca 2012, 19:33
- Przejdź do artykułuVeni, vidi, vici
FC Barcelona na Estadio Sánchez Pizjuan pokonała Sevillę 2:0. Bramki dla Dumy Katalonii strzelali Xavi Hernández i Leo Messi. Strata Mistrza Hiszpanii do prowadzącego w tabeli Realu Madryt wynosi 7 punktów, jednak zespół ze stolicy swój mecz rozegra dopiero w dniu jutrzejszym.
Czytaj więcej-
- Ras White Nigga 19 marca 2012, 10:35 · Dyskusja
0
Dodam, że Pep na konferencji może sobie tak mówić a w szatni na bank rozmawiał o tym z piłkarzami
-
- Ras White Nigga 19 marca 2012, 10:34 · Dyskusja
0
Nie wierzę, że słowa Pepa bierze się na poważnie :D
Nawet gdyby nie wierzył w wygraną(wątpie, że stracił wiare ) to po co miałby chwalić się tym na 10 kolejek przed końcem ? Dla mnie jest to prosty zabieg demotywująćy nadmuchany ponowanie balonik z napisem Real Madryt w momencie gdy Blancosy przeżywają lekką załamke (było to widać z Betisem). Teraz Real ma ciśnienie a Barca niby nie ma presji w lidze bo uważają ją za straconą. Prosta zagrywka psychologiczna.
Efekt słów Pepa było widac wczoraj, Real grał dużo słabiej niż zwykle. Zobaczymy czy poradzą sobie z tą presją.
-
- safin25 19 marca 2012, 10:30 · Dyskusja
0
Ja tam po Valencii ani Atletico M się za wiele nie spodziewam . Bardziej liczę na Osasunę, Villareal i Bilbao oraz na mecz na Camp Nou.
Sroda będzie kluczowa, jeżeli Real nie wygra na El Madrigal (przy założeniu że wygrywamy z Granada) to wówczas dopiero będzie mozna mówić o powrocie do gry o mistrzostwo.
Poza tym od 11 marca do 15 kwietnia piłkarze Realu grają 11 spotkań, co daje średnia co 3 dni. Więc na pewno bedzie im cięzko i punktów też im wypadnie troche. Barcelona, akurat w tym czasie gra 9 spotkan.
-
- Krzysiek723 19 marca 2012, 10:26 · Dyskusja
0
Z trudnych meczy teoretycznie, nie licząc GD został nam pojedynek z bilbao . Real ma jeszcze mecz z Villarrealem, Valencią, Atletico Madryt i Athletic Bilbao więc trudniejszy terminarz. Jest szansa.
-
- u99artur1 19 marca 2012, 10:23 · Dyskusja
0
ale jesteście naiwni... 2 pkt Real umoczył wcale nie grając źle, tylko w końcu nie udało im się władować 3-4 bramek kiedy mieli takie okazje... wypadek przy pracy. Pep wie co mówi - z chłopaków spadła presja i przynajmniej wygrywają co pozwoli wrócić do formy, wiary w siebie i nabrać troszkę świeżości, która jest ostatnio widoczna i to dobrze rokuje na LM, która jest NAJWAŻNIEJSZA w tym sezonie... a LaLiga - olać to! Jak Real wtopi więcej jakimś cudem to ok, a jak nie to OLAC
-
- Maciej83 19 marca 2012, 10:12 · Dyskusja
0
Kubeł zimnej wody, bo:
1. Guardiola już drugi raz wypowiedział się, że mistrzostwo jest przegrane.
2. Jeśli Valencia powalczy tak jak na Camp Nou, to bym nie liczył na sensację.
3. Nie liczcie też na derby Madrytu, bo te są najbardziej przewidywalne ze wszystkich meczów derbowych.
4. Bilbao za słabe by walczyć na trzech frontach do końca.
Itd., Itp.
-
- PitBull_FCB 19 marca 2012, 10:02 · Dyskusja
0
Z Malagą gramy u siebie w 36 kolejce. Na wyjeździe wygraliśmy z nimi 1-4, Real wczoraj nie wykorzystał dużo sytuacji więc nie wygrali. Dużo bardziej obawiałbym się Mallorci, Rayo i Levante na wyjeździe.
-
-
Konto usunięteJeżeli Real wtopi w jednym z dwóch kolejnych meczów, wszystko będzie możliwe. Ale to jest warunek konieczny. Brawo Demichelis i Cazorla.
-
- kamilo1992 19 marca 2012, 09:47 · Dyskusja
0
Jak ja lubie sie w taki sposób zaskakiwać :) Szczerze mówiąc - pisząc :D nie sądziłem że Madryt może na własnym boisku stracić jeszcze punkty ;] Ale miło sie pomyliłem i w tym przypadku bodaj margines błędu Realu na wyjeździe zmniejszył sie o jeden mecz, będzie nerwówka !! :)
Ostatnio po losowaniu par ćwierćfinałowych LM nie wierzyłem w mocną walke na dwóch frontach i teraz sie bije przez to w pierś. Wygramy to jeszcze Barcelono !
Vamos !!! :)
-
- twoj_stary 19 marca 2012, 09:43 · Dyskusja
0
Grać trzeba do końca i wszystko się może zdarzyć. Choć szanse na mistrzostwo nadal są minimalne niestety. Owszem, Real zremisował u siebie z Malagą ale zobaczcie ile 200 % sytuacji zmarnowali w tym meczu, coś takiego nie zdarza się często. Ja to widzę tak: jeśli uda się naszym wygrać wszystkie mecze do końca sezonu to szanse na mistrza oceniam na 30 %. Niedużo, lecz zawsze to coś !
-
- victor_valdes 19 marca 2012, 09:31 · Dyskusja
0
Nie ma sensu kalkulować, trzeba myślec o najblizszych meczach, trzeba wygrywac i liczyc na potkniecia realu :)

Sortowanie