Sevilla - Barca 0:2
17 marca 2012, 19:33
- Przejdź do artykułuVeni, vidi, vici
FC Barcelona na Estadio Sánchez Pizjuan pokonała Sevillę 2:0. Bramki dla Dumy Katalonii strzelali Xavi Hernández i Leo Messi. Strata Mistrza Hiszpanii do prowadzącego w tabeli Realu Madryt wynosi 7 punktów, jednak zespół ze stolicy swój mecz rozegra dopiero w dniu jutrzejszym.
Czytaj więcej-
- fcbcule 19 marca 2012, 19:51 · Dyskusja
0
Jeżeli mielibyśmy przegrać ligę, w co zacząłem choć trochę wątpić po remisie Realu z Malagą i spojrzeniu w terminarz Królewskich, wiele rzeczy może się zdarzyć, ale broń nas Panie Boże, aby na Gran Derbi Real przyjechał z przewagą > 12 pkt. Nie byłoby nic gorszego niż szpaler na Camp Nou. Strach i drgawki mnie ogarniają na samą myśl o tym. Odpukać.
-
- barcaforever4 19 marca 2012, 19:24 · Dyskusja
0
Są większe szanse na wygranie Ligi niż jeszcze dobę temu, ale to nadal 8 pkt i 11 kolejek do końca. Wszystko się może zdarzyć.
-
- lincoln25 19 marca 2012, 19:17 · Dyskusja
0
Co do ewentualnej remontady:
panowie pamiętajcie też o tym że zgubienie punktów przez real to jedno ale wygranie wszystkich meczów przez Barce to drugie.Będzie ciężko z drużynami typu Bilbao itp.O GD jestem jakoś spokojny,Pep nie przegrywa z realem praktycznie w ogóle więc myśle że Jose przybije piątke "na zgode" hehe:)
-
- RuudvanBetka 19 marca 2012, 19:13 · Dyskusja
0
Forma Realu spada, presja wzrasta, myśle ze jeszcze pogubia pkt, a jeżeli Barca nie odpusci żadnego spotkania, mamy szanse jeszcze na majstra.
pzdr
-
- Cesc_Fabregas 19 marca 2012, 18:54 · Dyskusja
0
Danio66 dzięki za tę stronkę ! Świetna jest.
-
- wojtas22_97 19 marca 2012, 18:14 · Dyskusja
0
oby tera częściej real gubił pkt
-
- FC1899Barca 19 marca 2012, 17:55 · Dyskusja
0
Jak by Realowi potknęła się noga teraz w meczu Villareal to by mieli stracha " pełne " gacie ;> Villareal gra beznadziejnie w tym sezonie, lecz czuje że presja spadku z ligi + motywacja na takiego przeciwnika dadzą piłkarza Villarealu pozytywnego kopa i Real znowu straci punkty, zobaczycie ;)
-
- Astad 19 marca 2012, 17:54 · Dyskusja
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/liga/1
Panowie przyłączcie się do gry! pomóżcie Barcelonie! Wojna kibiców nadchodzi ;D
-
- TylkoBarca! 19 marca 2012, 17:40 · Dyskusja
0
multimedia dajcie ;)
-
- juliancarax 19 marca 2012, 16:42 · Dyskusja
0
szkoda tylko ze Villareal wywaliło trenera przed samym meczem i dzis dopiero maja nowego zbyt duzo czasu to on miec nie bedzie mogli sie wstrzymać na te dwa mecze tzn teraz z realem i w weekend a potem był by tydzień czasu i miejsce na jakies ewentualne decyzje a tak to troche na dziko i to jeszcze przed takim meczem oby to sie na grze nie odbiło negatywnie tylko pozytywnie
-
- Danio66 19 marca 2012, 14:51 · Dyskusja
0
Cesc_Fabregas
Zobacz tu:
http://pl.fcstats.com/tabela,primera-division-liga-hiszpanska,19,1.php
-
- Cesc_Fabregas 19 marca 2012, 14:47 · Dyskusja
0
Żeby to zobaczyć muszę wchodzić na wp.pl ;/
-
- Cesc_Fabregas 19 marca 2012, 14:47 · Dyskusja
0
Brakuje na fcbarca.com obok tabeli ligowej podziału na kolejki. Tzn to powinno być tam w wynikach: kolejka 28. i wyniki wszystkich druzyn z La liga.
Byśmy wiedzieli jakie pozostałe mecze do konca sezonu ma Barca i np. real
-
- martinek07 19 marca 2012, 14:41 · Dyskusja
0

Sortowanie