Skrót Meksyk-Brazylia
12 października 2011, 18:45
- Przejdź do artykułuPodsumowanie środowych spotkań reprezentacyjnych
W dzisieszych, "nocnych" czasu Polskiego meczach grali piłkarze Barcelony reprezentujący kraje Ameryki Południowej. Duet argentyński Messi i Mascherano wraz z całą druzyną zawiódł w spotkaniu kwalifikacji do Mundialu 2014 przeciwko Argentynie, natomiast Brazylijczycy z Adriano i Danim Alvesem w składzie pokonali po trudnym, towarzyskim spotkaniu Meksyk, grając ponad 45 minut w osłabieniu po czeronej kartce dla Daniego.
Czytaj więcej-
- Piter_Messi 14 października 2011, 19:40 · Dyskusja
0
Szkoda że Argentyna przegrała:(
-
- Kamil111 14 października 2011, 09:31 · Dyskusja
0
WiernyCules FCB, 14 godzin temu:
Problem w tym ze ty ogladasz mecz Argentyny dla?...Messiego..
Ja ogladam mecze Argentyny dla..Argentyny.Widze sytuacje przez pryzmat zespolu a nie jak ty tylko jednego pilkarza..to jak wymieniales sytuacje mogl podac do Messiego ale jezeli zauwazyl kogos lepiej ustawionego to mu podal..Messi nie jest sam,sa tez inni ktorzy tez chca pograc a wielokrotnie Messi pokazal ze niekoniecznie potrafi grac w reprezentacji zespolowo.Zamiast podac pcha sie na 3 rywali i traci pilke,tak bylo na np. na CA...
-
- Magisterro 14 października 2011, 09:15 · Dyskusja
0
Cesc_fabregas ale za to zwiekszyl sie poziom wypowiedzi uzytkownikow. Mniej ejst trollowana a wiecej konkretnych argumentow.
-
- gilbert3 14 października 2011, 08:39 · Dyskusja
0
Jest błąd: "Duet argentyński Messi i Mascherano wraz z całą druzyną zawiódł w spotkaniu kwalifikacji do Mundialu 2014 przeciwko Argentynie" - chyba przeciw Wenezueli?
PS. Strona bardzo mi się podoba - uważam, że trzeba iść z duchem czasu, powrót do starego designu byłby krokiem wstecz, a ponadto pewnie macie podpiętego bardziej wygodnego CMS-a.
-
- antimadridista11 14 października 2011, 07:10 · Dyskusja
0
Oj cienko Argentyna...
-
- Cesc_Fabregas 14 października 2011, 00:16 · Dyskusja
0
Ilość komentarzy na stronie jest niesamowita w porównaniu z tym co było z miesiąc temu. Admini przywróćcie starą wersję stronki! Nie są nam potrzebne wielkie zmiany. Nie widzicie tego??
-
-
Konto usunięteMagisterro
Masz racje , ale w Barcelonie gdy nie idzie Messiemu , to ciężar na barki Bierze np Iniesta czy Villa . a w reprezentacji kto ma brać na siebie ciężar jak Messiemu nie idzie ??
-
- fcbarcelona123 13 października 2011, 19:59 · Dyskusja
0
messi gał za mało
-
- Magisterro 13 października 2011, 19:32 · Dyskusja
0
oj juz przestancie ze caly swiat w meczach reprezentacji jest przeciw messiemu-_- moze jeszcze cala reprezentacja argentyny tez jest przeciw messiemu?? Zalosni Cisi co doznali plagi zaślepienia.
-
- WiernyCules FCB 13 października 2011, 18:57 · Dyskusja
0
kamil111
widzisz jakbyś oglądał mecz to byś zauważył że Messi co chwilę cofał się po piłkę i pokazywał się do podań nawet koledze który miał piłkę 3 metry od niego i aż prosiło się by podać Messiemu bo kolega nie bardzo miał koncepcję gdzie tę piłkę posłać i albo wdawał się w nieudany drybling,albo podawał do tyłu albo posyłał krzyżowe piłki ( niecelne) nad głowa Messiego do partnera po drugiej stronie boiska. Takich przykładów było tak wiele jak grzybów po deszczu. Tak nie wystawiali się w akcjach ofensywnych a jak już łaskawie to robili to byli o kilka sekund spóźnieni a do tego straszenie wolni. Jedynie Palacio schodząc do środka coś tam potrafił skleić z Messim ale nie mieli wsparcia drugiej Linii by robić luki. bo ta nie podchodziła ani też Higuaina który nie odciągał choćby jednego rywala.
To nie zaślepienie ale FAKTY bo w tej reprezentacji gra tylko Messi a reszta jest od niego uzależniona co potwierdziły MŚ, Copa America i Amistoso a że Messi jak twierdzi "sam meczu nie wygra" to nie jego wina bo nie może być jednocześnie strzelcem,asystentem,rozgrywającym, obrońcą i portero.
-
- barcelonismo16xd:) 13 października 2011, 18:18 · Dyskusja
0
Występ Daniego Alvesa pozostawia bardzo wiele do życzenia. Jego kiepska by nie powiedzieć fatalna dyspozycja znajduje odzwierciedlenie w statystykach, w których Brazylijski obrońca Barcelony zdołał się zapisać mimo swojej jakże krótkiej obecności na boisku; Słaba gra, a w dodatku czerwona kartka po bezmyślnie popełnionym faulu, za którą musiał przedwcześnie opuścić murawę- to główne mankamenty Alvesa w towarzyskim spotkaniu z Meksykiem.
-
- Matusiak95 13 października 2011, 17:06 · Dyskusja
0
ładna bramka Ronaldinho!!!
-
- Kamil111 13 października 2011, 16:16 · Dyskusja
0
WiernyCules FCB, 3 godziny temu:
Napiszesz wszystko co sie da aby usprawiedliwic piach ktory gral Messi w tym meczu...nie chcieli mu podawac,wystawiac sie..no i nawet rywal mial czelnosc odbierac mu pilke...a to juz jest nie do pomyslenia..jak on mogl?
Przejrzyj na te oczy bo tak zaslepionego tekstu dawno nie widzialem..i tak jest po kazdym nieudanym meczu..

Sortowanie