Trening 14.12.2014
-
- bartekvisca 14 grudnia 2014, 19:41 · DyskusjaPolecają
1
Ten klub jest niszczony od dwóch lat. Wszystko zaczeło się gdy odszedł Guardiola następnie sprzedaż Thiago i Abidala a następnie Sprzedaż Sancheza,Fabregasa.
Z roku na rok dzieje się coraz gorzej jakieś dziwne akcje z banem na transfery, jakieś zamieszanie z transferem Neymarem, wałek na wałku w tym klubie niestety.
-
- 14 grudnia 2014, 19:32 · DyskusjaPolecają
4
Hahaha, uwielbiam jego cytaty
@http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_19455.png?1
-
- kondziu=barca Polecają
17
Dokładnie 14 lat temu Messi podpisał swój pierwszy kontrakt z Barceloną, na serwetce :)
-
- Rastafarnianin 14 grudnia 2014, 19:01 · DyskusjaPolecają
1
Gramy taka cholerną padake, nie istniejemy, jak przykro patrzeć jak tak wielki klub jak Barcelona, powoli zostaje niszczony, wystarczy przypilnować Messiego i nas nie ma, jesteśmy uzależnieni od jednego gracza, nie ma środka pola, Rakitić potrzebuje jeszcze wiele czasu do adaptacji, Iniesta piach, kompletny brak pomysłu na grę, od kilku sezonów widać regres tej drużyny, nie wiem co się musi stać zeby zarząd wreszcie przejrzał na oczy? Po jaka cholere nam trener z DNA Barcy, potrzebujemy kogoś z zewnątrz, z inną filozofią, klepanie bez sensu sukcesu nam nie da.
-
- maniak33333 14 grudnia 2014, 18:57 · Dyskusja
0
Sergi Roberto przy Denisie Suareze wyglada strasznie słabo... Nie wiem jak wyglada sytuacja ale czy on moze wrocic do nas jeszcze tej zimy??
-
-
Konto usunięteVamos Villarreal! :D
-
- arturpip34 14 grudnia 2014, 18:46 · DyskusjaPolecają
1
Masip
Montoya-Bartra-Mascherano-Adriano
Rafinha-Samper-Rakitic
Pedro-Suarez-Munir
Wiem że Halilovic i Adama nie zostaną powołani
-
- Polecają
10
Niektórzy się niemal pochlastali bo Barca wczoraj zremisowała z Getafe. A tymczasem przed chwilą zakończył się mecz francuskiej Ligue1 pomiędzy Guingamp (17 miejsce w tabeli, 1pkt nad strefą spadkową) a PSG (vicelider ze stratą jednego pkt do lidera z Marsylii) i PSG przegrało 0:1. Jak widać, tu nie ma nic do gadania ani zarząd, ani trener, ani poszczególni zawodnicy. Po prostu taki jest sport. Widać, że środowe spotkanie kosztowało obie drużyny wiele sił. Niestety fifa i inne gierki robią swoje jeśli chodzi o rozumienie piłki nożnej... Dodajmy, że PSG do spotkania z Barcą nie przegrało ani jednego meczu w tym sezonie. Dzisiaj mają już dwie porażki. Jak widać- każda passa kiedyś się kończy.


Sortowanie