Trening 14.12.2014
-
- kominiarz555 14 grudnia 2014, 17:05 · DyskusjaPolecają
3
Liverpool powinien dostać sankcje za takie transfery :)
Jaka liga, taki Zubi :)
-
- QuebonafideHombre 14 grudnia 2014, 16:59 · DyskusjaPolecają
2
Szybiej Man utd czy Barca wrócą na swoje tory?
-
-
Konto usunięteCo De Gea wyprawiał dzisiaj w bramce to ja przecierał oczy ze zdumienia..
-
-
Konto usunięte1.Chelsea
2.City
3.MU
4.Arsenal
tak to widzę na koniec sezonu,Liverpool z hukiem wyleci z top 4....
-
-
Konto usunięteSlabiutka Barcelona za Vilanowy grali lepiej, trzeba czekac do 2016 moze coś sie ruszy, ubolewam tylko nad Messim, takiego pilkarza juz nie bedziemy mieć, a potencjal jego jest marnowany.
-
- damianex10 14 grudnia 2014, 16:37 · Dyskusja
0
Jedynym mankamentem United jest ich obrona - dziura na dziurze. Gdyby w Liverpoolu grał jakiś napastnik, różnie by to dzisiaj mogło być (gdybać sobie można...). Bo okazje do strzelenia The Reds mieli, ale na tak dysponowanego De Geę nie było mocnych.
-
- Henry95 14 grudnia 2014, 16:29 · Dyskusja
0
Każdy chwali De Geę, a jak mantrę będę powtarzał, że u nas bronić powinien ter Stegen. Gdyby De Gea po przyjściu na Old Trafford nie dostał kredytu zaufania (popełniając bądź co bądź sporo prostych błędów), nie byłby teraz tak świetny.
Ter Stegen musi być No.1
-
-
Konto usunięteLiverpool utwierdził mnie w przekonaniu, że jest najlepszą drużyną Premier League.
-
- Piotr,1985 14 grudnia 2014, 16:24 · DyskusjaPolecają
5
Koniec wpełni zasłużone zwysięstwo Uniteald a piłkarzem meczu bezapelacyjnie powinien być De Gea. Niesamowicie dzisiaj bronił ten bramkarz i Del Bosque powinien wkońcu przejrzeć na oczy. Corac częśceiej powinien bronić bramkarz MU w reprezentacji Hiszpanii a nie Casillas.
-
- kondziu=barca Polecają
11
No koniec, United pokazuje że wraca na właściwe tory, a De Gea to geniusz
-
- kacper1423 14 grudnia 2014, 16:20 · DyskusjaPolecają
23
Mimo, że United wygra 3:0, to nie ma co go chwalić. Liverpool, który z grupy w lidze mistrzów nie wyszedł stworzył więcej okazji, niż Manchester. Każda klasowa drużyna wygrałaby ten mecz. Messi, Ronaldo, czy Suarez (z zeszłego sezonu) już mieliby hattricka. Ronaldo by miał pewnie jeszcze karnego.
-
-
Konto usunięteDe Gea jest bardzo dobry ale mimo wszystko nic nie tłumaczy tyle zmarnowanych setek.Klasowy napastnik zdobyłby z 2 bramki spokojnie.
-
-
Konto usunięteDe Gea dzisiaj to ze sześć setek wyjął.
-
- Piotr,1985 Polecają
1
Mam Piersi'emu wystarczy pół sytuacji do strzelenia gola, tym razem nie wiele brakowało by trafić do siatki.


Sortowanie