Trening 14.12.2014
-
- blaugrana16 14 grudnia 2014, 15:28 · Dyskusja
0
Dziwne. Mimo ze wiem ze Alves na chwilę obecna jest nam potrzebny to i tak ciesze się że nie będę go musiał oglądać.
-
-
Konto usunięteNajważniejsze, że mieliśmy wyższe posiadanie piłki. Pamiętajcie. Jesteśmy wierni swojej filozofii.
-
-
Konto usunięteMU to klub budowany na kasie,cudowne uczucie ;)
Tyle lat drwili z Chelsea i City i zrobili tak samo ;d
W XXI wieku bez kasy to sobie można,sezon,dwa i zrobią rozbiór.
-
-
Konto usunięteNa filmiku z treningu humory dopisują bo przecież zostali wierni swojej fliozofii.
-
- leggoleggo 14 grudnia 2014, 15:22 · DyskusjaPolecają
1
Najpierw pazuowanie za kartki, teraz kontuzja, idziemy w dobrym kierunku!
-
-
Konto usunięteJa nie płacze , a wy ? :) .
-
- katalończyk 100 14 grudnia 2014, 15:21 · DyskusjaPolecają
3
Kontuzja Alvesa? ,,7'' z Huesci czeka na Douglasa.
-
- Piotr,1985 14 grudnia 2014, 15:16 · DyskusjaPolecają
14
Gra Manchesteru coraz bardziej się zazębia.Grają dużo lepiej niż na początku sezonu, ale nie ma się co dziwić, w końcu mają dobrego trenera, który wie czego chce.
-
-
Konto usunięteMam nadzieję, że w końcu wprowadzą te powtórki video.
-
- SzlekJacob 14 grudnia 2014, 15:14 · Dyskusja
0
Real będzie grał dobrze, do czasu dwumeczu z Atletico. Simeone ewidentnie ma na nich pomysł i jestem spokojny o wynik biało-czerwonych!
-
- kamilo0066 14 grudnia 2014, 15:13 · Dyskusja
0
Widzę w Anglii też sędziowie drukują.
-
-
Konto usunięteChelsea,City i MU bedą w top 4 na 100 %.
-
-
Konto usunięteSzkoda, że spalony, ale brama to brama!!
-
- Grzybinhoafc 14 grudnia 2014, 15:11 · Dyskusja
0
Brawo Mata brawo :D Z metrowego spalonego ale ok.
-
- Piotr,1985 14 grudnia 2014, 15:11 · DyskusjaPolecają
1
2 do 0 ale był spalony, takze bramka nie powinna być uznana.


Sortowanie