Trening 14.12.2014
-
-
Konto usunięteSzybkiego powrotu do zdrowia życzę! :)
-
-
Konto usunięteNie wiem czy zielone herby przy komentarzach to dobre rozwiązanie. Robi się tutaj konkurs na najbardziej popularny hejt żeby załapać kilka 'plusików'.
-
-
Konto usunięteCieszcie się, cieszcie... .Kiedy odejdzie zobaczycie kim on był, będzie większy lament niż po Fabsie.
-
-
Konto usuniętePoziom tej strony jest niesamowity...Za normalnych czasów ( Guardiola ) było tu normalnie
-
- Barcelonista2013 14 grudnia 2014, 13:50 · Dyskusja
0
no i cale szczescie .....
-
- Bisz 14 grudnia 2014, 13:48 · DyskusjaPolecają
10
śmiesznie sie porobiło teraz wszyscy szydzą z alvesa tak jakby nikt nie pamiętał kiedy wymiatał w każdym aspekcie swojej gry...i chociażby za to moglibyście go minimalnie szanowac bo jakoś w innych klubach pamietają takie rzeczy i nawet jak zawodnik gra słaabiej to w niego wierzą w tutaj kochają Cię dopóki grasz dobrze...i rola kibica sie zaciera aczkolwiek to tylko tu w polsce są takie zachowanie bo uważam że ludzie którzy przychodzą na camp nou kochają daniego bez względu na to jak gra
-
-
Konto usunięteNa szczęście na prawej obronie może zagrać Bartra, a nawet Messi. Montoya może spokojnie leżakować na trybunach, nie ma sprawy.
-
- dziabongFCB
0
I w ten sposob otwiera sie szansa na niewatpliwie przyjemna dla oka rzecz, jaka jest ogladanie wystepu megacracka o ktorym wiadomo tylko tyle, ze pochodzi z Brazylii i nazywa sie Douglas Perreira
-
- Lukaniu 14 grudnia 2014, 13:43
0
-
- CristianoKrol 14 grudnia 2014, 13:37 · Dyskusja
0
Montoya płakał jak czytał....


Sortowanie