Trening 14.12.2014
-
- Nope 14 grudnia 2014, 14:26 · Dyskusja
0
http://livemecz.com/transmisja.php - to oglądamy angielskie el clasico :)
-
- Kimirionum 14 grudnia 2014, 14:25 · Dyskusja
0
Gorzej od niego się grać nie da
-
-
Konto usunięteTak patrzę sobie w statystki pomocników Barcy w tym sezonie : 8 goli ( najwięcej Rakitić - 4 ) , 12 asyst ( najwięcej Iniesta - 4 ). Słabo.
Jedyny plus jest taki, że każdy z pomocników coś ma albo bramkę albo asystę :)
-
- Pitinho#10 14 grudnia 2014, 14:22 · Dyskusja
0
Ciekawe czy Douglas, którego przed sezonem chciał LE zagra z Huescą, czy znowu wystawi Adriano. Beka.
-
- adambijax 14 grudnia 2014, 14:20 · DyskusjaPolecają
2
Zrozumcie, że rola Rakiticia bardziej przypomina tą z reprezentacji, kiedy jest defensywnym pomocnikiem, a nie tak, jak w Sevilli - ofensywnym. W reprezentacji jest chwalony, bo jako typowy defensywny gra bardzo dobrze, po prostu my nie potrzebujemy go w takiej roli, tylko bardziej tej przypominającej tą z Sevilli. Szczególnie, że gra Iniesty to jakaś kpina od dłuższego czasu. No ale wg Lucho, nasz środek to Busi, defensywny Rakitić i Iniesta, który asystę zalicza raz na rok, a w kreacji też nie istnieje.
-
- Granto 14 grudnia 2014, 14:16 · Dyskusja
0
Nie ma to jak się cieszyć z kontuzji zawodnika. Naprawdę super podejście! Admini powinni dawać bana za takie durne komentarze. Ok Dani ma spadek formy, ale powinniście mieć dla niego szacunek za to ile zrobił dla Barcy. Zresztą gdy odejdzie to poczujecie różnicę z Adriano lub Douglasem.
-
-
Konto usunięteŚwietne informacje dla pozostałych dwóch prawych obrońców, jeden z nich ma szanse pojawić się na ławce, bo na prawej flance zagra stoper/napastnik/lewy obrońca
-
-
Konto usunięteW tamtym roku w pierwszym składzie w meczu z Getafe ( 2:5 ) grał niejaki Sergi Roberto. Wynik i 3 punkty zostały dopisane. Wniosek jeden : Admirał do podstawowego składu !
-
-
Konto usunięteIco Lucho teraz zrobisz ??? Duglas ? :D
-
- blaugrana158 14 grudnia 2014, 14:13 · Dyskusja
0
O nie! Co my zrobimy?! Nie mamy przecież PO... Co z tego, że są Douglas i Montoya? Zagra Adriano... Cóż za strata. Prawie jak brak Vermaelena, naszego najlepszego obrońcy, który nie zaliczył w tym sezonie jeszcze żadnej straty.
Haha trochę sarkazmu się przyda zawsze... Zarząd to wielki burdel, to jak ma wyglądać klub? Ważne by pensje się zgadzały, a i tak pewnie zaraz dostaną piłkarze jakieś prezenty. Zwiększona pensja? Premie? Nowe samochody? Jak szaleć to szaleć...
-
-
Konto usunięteSpokojnie! Montoya godnie go zastąpi!
Oh wait...
-
- inFamous 14 grudnia 2014, 14:10 · DyskusjaPolecają
2
Nie było mnie od zakończenia meczu w domu, wchodzę a Tutaj:
- byliśmy lepsi (Rakitic),
- zła pogoda, zła murawa, zła godzina (Zubizaretta).
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Jak to powiedział tymczasowy trener Almerii po przegranej z Realem, "wymówki są dla średniaków".
-
- Kuchar 14 grudnia 2014, 14:09 · Dyskusja
0
Szkoda, bo w tym momencie tracimy jedynego ogranego PO. Grając na prawej stronie Adriano tracimy z kolei drugiego lewego obrońcę... Gdyby tak Albę trzeba było zmienić to co? Jeremy zostanie przesunięty a do składu wskoczy Bartra?
To jedyny scenariusz, bo Martin jest zupełnie nieograny, praktycznie wogóle nie występował, a o Douglasie lepiej nie wspominać. Tak się kończy jeśli nie daje się pograć zmiennikom - nawet gdyby trener postawił na Montoyę to jak może zagrać zawodnik, który większość meczy ogląda z trybun?!


Sortowanie