Trening 14.12.2014
-
- daniel32778 14 grudnia 2014, 13:34 · Dyskusja
0
To dobra wiadomość dla Montoyi .
-
- Zagorzały Fan F.C.B 14 grudnia 2014, 13:33 · Dyskusja
0
Nawet gdyby był zdrów zapewne i tak by nie zagrał. W takim wypadku zobaczymy na kogo postawi nasz coach. W meczu z Huescą chciałbym zobaczyć Douglasa. Gość musi zbierać minuty a przy tym się ogrywać bo na razie jest kiepsko.
-
- CristianoKrol 14 grudnia 2014, 13:31 · Dyskusja
0
Sorry za OT.
Jaki wynik meczy MU-Live obstawiacie? Bo nie wiem jak zagrać...
-
- gregory614 14 grudnia 2014, 13:31 · Dyskusja
0
Nawet nie łudzę się, że Iglesias wpuści Martina. Daglas już tu troszkę jest więc liczę na jego kolejny genialny występ
-
-
Konto usunięteWszyscy narzekają na Alvesa, bo taka już jest tradycja na tej stronie. Ale fakt faktem gra lepiej niż cała nasza pomoc razem wzięta (nie licząc Masche ofc). Ale oczywiście kto by powiedział złe słowo na Xaviego czy Inieste. Obrywa się tylko Busquetsowi (tradycyjnie) i czasami Rakiticowi. Mimo, że chorwat jest najgorszym naszym zawodnikiem obecnie.
-
-
Konto usunięteSzansa dla Martina. Oh, wait...
-
- CristianoKrol 14 grudnia 2014, 13:27 · DyskusjaPolecają
2
Pierwsze wzmocnienie...


Sortowanie