Trening 14.12.2014
-
-
Konto usunięteRonaldo miałby karnego.
-
- Laer 14 grudnia 2014, 15:52 · Dyskusja
0
Panowie Rakitic jest wybitnym piłkarzem i jak dla mnie prezentuję się w tym sezonie lepiej niż np Busqets, xavi, sergio, o iniescie to juz nawet nie powiem czy pedro i na pewno barcelona to nie sa dla niego za wysokie progi. Modric tez troszke sie przyzwyczajal do gry w realu i taki Rakitic na pewno by sie odnalazl w realu bo tam Anchelotti dla kazdego potrafi znaleźć miejsce nie ma tam zawodnika ktory nie jest przydatny. Tiki taka juz sie skonczyla barcelona nie ma juz zawodnikow do tej gry to wszystko jest bezproduktywne i mowienie ze bylismy wierni swojemu stylowi no sami wiecie jak to brzmi. Rowniez czytalem nieraz ze Ronaldo tylko bramki strzela i jak nie strzeli to o malo sie nie poplacze. To jest wlasnie ambicja Ronaldo jest odzwieciedleniem Realu ida jak burza strzelajac srednio 4 bramki na mecz. Ten sezon pod wzgledem statystyk bedzie dla nich historyczny a Trio BBC pobije wszystkie rekordy bramkowe jakie tylko sa.
Jak barcelonie nie zniasa tego bana transferowego to ciezko widze ich w przyszlym sezonie. Moze w tym cos osiagna lige lub puchar ale beda do tego potrzebowali mase szczescia lubi plage kontuzji Realu.
-
- Piotr,1985 14 grudnia 2014, 15:51 · Dyskusja
0
Karny powinien byc:)
-
-
Konto usunięteŻart na dziś:
- Premier League jest nudna.
-
- wawrzyniak15 14 grudnia 2014, 15:47 · DyskusjaPolecają
2
De Gea pokazuje moc, czy jest duzo slabszy od "wielkiego" Noijera? pewnie jakby stal na 40 metrze to by mial lepsza opinie.
-
-
Konto usunięteAle brama Romy ;)
-
-
Konto usunięteDe Gea!!
-
- 14 grudnia 2014, 15:38 · Dyskusja
0
Ja bym zszedł z boiska na miejscu Sterlinga
-
- Piotr,1985 14 grudnia 2014, 15:38 · DyskusjaPolecają
2
Ależ Sterling to spartolił.
-
-
Konto usunięteBalotelli=biała flaga
-
- Piotr,1985
0
Wchodzi zbaffca Balotelli, United ma się czego bać eheheh:)


Sortowanie