Trening 23.01.2013
-
-
Konto usunięteRonaldo po zakonczeniu kontraktu na bank wroci do MU.
-
-
Konto usunięteWojciech6:najemnik walnie rekord bialego Raula:)
-
- Tadeusz0312 23 stycznia 2013, 22:38 · Dyskusja
0
Podobno Wenger zaoferował 10mln £ za Davida.
-
- poeticus1/2 23 stycznia 2013, 22:36 · Dyskusja
0
mam takie pytanie tvp sport puszcza finaly ligi mistrzow po latach, wiecie gdzie mozna je pobrac na kompa? odpiszcie dzieki.
-
-
Konto usuniętejuż rżędu remis był, teraz drugi rżędu nie morze być, chyba , że 3 do 3 lub więcej.
-
- Wojciech6 23 stycznia 2013, 22:35 · Dyskusja
0
Malaga z nami na poczatku nic nie musi ale ktos z Barsy strzeli na 0:1 i juz Malaga ma cieplo dlatego spokoj to bedzie jak bedziemy miec 0:2 chociaz matematycznie wystarczy nam 1:1 do awansu. Nasi nie odpuszcza sobie kolejnej woiny z Barsa a ich czeka UTD tuz tuz.
-
- poeticus1/2 23 stycznia 2013, 22:35 · Dyskusja
0
musza wygrac by byl klasyk bo ze real awansuje to juz pewne na100%
-
-
Konto usunięteRui Costa, TIto Costa. co by było bez Szpaka? :)
-
- wrinkles 23 stycznia 2013, 22:31 · Dyskusja
0
A kto powiedział, że my będziemy się męczyć z Valencią? Byli dobrzy na początku sezonu, teraz mają zadyszkę albo spadek formy. Skoro taki real ich ogrywa 5:0, to my tym bardziej wygramy. Nie pamiętacie meczy realu? Co z tego, że wygrali z Valencią 5:0, skoro z Osasuną zremisowali 0:0 i nie pokazali nic? To świadczy o tym, że real jest mocny, czy Valencia słaba? Pomyślcie... Oczywistym jest, że real coś w końcu wygrać musi, ale to, że 3 razy z rzędu wygra ze słabiutką Valencią o niczym nie świadczy.

Sortowanie