Trening 23.01.2013
-
- MR10 23 stycznia 2013, 14:43 · Dyskusja
0
Co z tego, że gotowy? Co z tego, że powołany ? Mało to razy tak było? A Villa albo w ogóle nie wyszedł albo na ostatnie 15 minut... Dzisiaj jak go nie zobacze w pełnych 90 min to się po prostu wkurwie i będę życzyć Villi aby jak najszybciej stąd uciekał bo się marnuje...
-
-
Konto usunięteWybitnyMessi:On nie ma obsesji na punkcie Realu tak jak Ty,On pokazuje klase w Gran Derbi i ma spokoj pare miesiecy..
-
- WybitnyMessi 23 stycznia 2013, 14:36 · Dyskusja
0
Messi z swoim szelmowskim uśmiechem pokazuje na zdjęciu miejsce Realu, czyli z tyłu. HEHEHEH
-
- AdamFCBARCELONA 23 stycznia 2013, 14:32 · Dyskusja
0
Chciałbym zobaczyc taki skład
Pinto
Adriano Puyol Pique Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Pedro Messi Villa
-
-
Konto usunięteWybitnyMessi:Mialeś taki przedmiot jak matematyka?Pytam z ciekawości:)
-
-
Konto usunięteCiekawe co powiedzą hejterzy jak Villa nie strzeli setki ... ehh . Liczę na zwycięstwo :)
-
- PuszkinFan 23 stycznia 2013, 14:31 · Dyskusja
0
Mam nadzieje ze villa zagra w podstawowej 11 bo zasluguje to. Pokarze co potrafi i Alexis wygryziony ze skladu ;D
-
-
Konto usunięteu nich na plusie i tak ciepło ubrani... jak u mnie w Szczecinie jest z -5 i gram na boisku w krótkich spodenkach i jest lajtowo
-
- Damianov12 23 stycznia 2013, 14:27 · Dyskusja
0
Villa ? Wygraliśmy.
-
- stachu6667 23 stycznia 2013, 14:25 · Dyskusja
0
Villa, Villa, Villa!!
-
- KingLeonidas 23 stycznia 2013, 14:25 · Dyskusja
0
Jak oni mają wygrać z Malgą skoro trening trwa nieco ponad minutę i do tego połowę czasu zawodnicy zajmują się klaskaniem?
-
-
Konto usunięteAleż mamy mocną ekipę na papierze !
Może Bartra, Montoya, Cuenca dostaną szansę w LL w spotkaniu z Osasuną bo żal ich trochę...
-
- viscaelbarca77 23 stycznia 2013, 14:18 · Dyskusja
0
Mam nadzieje ze David Villa zagra od pierwszej minuty u boku Messiego i Alexisa .
-
- WybitnyMessi 23 stycznia 2013, 14:17 · Dyskusja
0
Skład na mecz
Valdes : Jordi Alba - Pique - Song - Alves : Sergio -Iniesta - Thiago : Messi - Tello
-
-
Konto usunięteMessi walnie hat-tricka i po zabawie:)

Sortowanie