Trening 23.01.2013
-
- leo<radek>messi 23 stycznia 2013, 19:38 · Dyskusja
0
wy też widzieliscie jak Martin sciąga spodenki Muniesie ;)
?
-
-
Konto usunięteCzekam w na VMA ;D
jutro damy rade, wyjdziemy mocni i zdecydowani, 3:1
-
- La Pulga_10 23 stycznia 2013, 19:03 · Dyskusja
0
Fajnie że jest Villa. Mam nadzieję że w meczu z Malagą wybiegnie w podstawowym składzie i coś strzeli. Już nie mogę się doczekać tego meczu. Do boju Barcelono. VeB
-
- LeoMessiVeB.! 23 stycznia 2013, 18:59 · Dyskusja
0
Siema wszystkim pytanie z innej beczki proszę o odp ; D , Wiecie może jak się nazywa strona gdzie znajdują się listy kanałów na dany mecz z jakiejś ligi lub pucharu. Pamiętam tylko że jak np. tu jest herb Barcelony to tam była bodajże 4-listna koniczyna. Z Góry Dziękuję ;)
VeB.!~~♥QQ.
-
- Alba123 23 stycznia 2013, 18:40 · Dyskusja
0
To nie jest mecz w którym możemy pozwolić sobie na błędy.Trudny teren,zespół też trudny,trzeba wystawić pewną 11 bez Thiago,bez Alexisa.
Valdes,Alves,Pique,Puyol,Alba,Xavi,Busquest,Iniesta,Pedro,Messi,Fabs taki składzik palce lizać.Ale znając życie Tito i tak wystawi od początku Alexisa,Villa wejdzie na 7 minut za Sanchez jak ten już swoje zepsuje i w ten sposób nie wejdziemy dalej.
-
- AdrianoVEB 23 stycznia 2013, 18:37 · Dyskusja
0
Jestem ciekawa wyjściowej 11 ;D Chciałabym zobaczyć Villę i Adriano.
-
- WybitnyMessi 23 stycznia 2013, 18:23 · Dyskusja
0
Dzisiaj są derby Londynu, ogląda ktoś?
-
- Messi i Rolnadinho 10 23 stycznia 2013, 18:11 · Dyskusja
0
Villa musi wystąpić
-
- leomesssi16 23 stycznia 2013, 18:02 · Dyskusja
0
Mam nadzieję ,że jutro Alexis się wreszcie przełamie :)

Sortowanie