Trening 23.01.2013
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:04 · Dyskusja
0
Dasek no pewnie będzie 2:1 dla Barcy ale po dwóch karnych w ostanich minutach meczu. Sędzia czuwa :)
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 20:56 · Dyskusja
0
To to ja wiem ale chce widzieć reakcje kibiców znowu lament że malaga miała farta albo że antyfutbol znowu zwyciężył ;D
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 20:47 · Dyskusja
0
A co jeśli barcelona przegra?
-
- LovciamBarce 23 stycznia 2013, 20:22 · Dyskusja
0
Oby Villa zagrał od pierwszej minuty bo ile można czekać aby w końcu wystąpił od początku do końca meczu...
-
- Grzegorz12 23 stycznia 2013, 20:08 · Dyskusja
0
mam nadzieję że w meczu z malagą zobacze Ville
-
- kubafcb102 23 stycznia 2013, 19:49 · Dyskusja
0
Moim zdaniem skład powinien wyjść:
Pinto; Adriano, Puyol, Mascherano, Alba; Busi, Xavi, Iniesta; Pedro/Cesc, Messi, Alexis.
-
- matininho 23 stycznia 2013, 19:41 · Dyskusja
0
PatrychoO
Chyba nie wolisz Alvesa zamiast Adriano? Jego gra w obronie jest strasznie nieodpowiedzialna a awans nie jest wcale taki pewny.
http://www.insidespanishfootball.com/tactics-board-dani-alves-cant-defend/

Sortowanie