Trening 23.01.2013
-
- Barca.!<3. 23 stycznia 2013, 21:41 · Dyskusja
0
Panowie ja widze Guaite w Barcelonie . :D
-
- bercik2212 23 stycznia 2013, 21:39 · Dyskusja
0
Wkońcu wraca Villa, mam nadzieję że zagra od początku spotkania i pokaże się z jak najlepszej strony,brakowało mi go w poprzednim meczy z malagą. Viva el Barca
-
- messicocacola 23 stycznia 2013, 21:39 · Dyskusja
0
Diablo tylko prowokuje bo musi przecież gdzieś wyładować te emocje które mu towarzyszą gdy patrzy na tabele ligi. Nie zniżajmy się do jego poziomu..
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:37 · Dyskusja
0
W oryginale to miało wyglądać że strzela zwija sie potem z bulu i ma pretensje do sędziego że nie dał kartki piłce za atak na jego noge no nie dostanie oskara za to zepsół tą scene jak nigdy w swojej karierze aktorskiej :)
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:36 · Dyskusja
0
EE to ja słyszałem że podobno nieee bo za mało udawał że go boli :)
-
- Katalończyk 99 23 stycznia 2013, 21:34 · Dyskusja
0
Diablo9407
Słyszałem,że Alves dostanie oscara za akcje kaskaderską z oknem Ikera
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:32 · Dyskusja
0
Spokojnie on tylko dostaje ataku agresji jak widzi takie panienki ubrane w stroik barcelony :)
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:31 · Dyskusja
0
Nie wyszedł mu aha fajnie jak ocenie sie trenera na półmetku sezonu a może wygra lige mistrzów też będzie opinia że mu nie wyszedł ten sezon?
-
- 1899BlaugranaANTYsREAL 23 stycznia 2013, 21:28 · Dyskusja
0
Jutro liczę na wygraną.Wątpię że Barca zremisuje lub przegra trzeci mecz z rzędu.Mam również nadzieję że Villa zagra od początku (wreszcie w meczu bardzo ważnym) i Thiago tez byłoby fajnie jakby grał od pierwszej minuty.
Co do dzisiejszego meczu liczę ze Valencia się nie skompromituje.
Karne moje marzenie :)
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:26 · Dyskusja
0
to masz swoją odpowiedz więc Messi nie jest lepszy od Ronaldo hipokryci szkoda słów nara pozdrówcie Hollywood :)

Sortowanie