Trening 23.01.2013
-
- Visca El Barca<3 23 stycznia 2013, 18:02 · Dyskusja
0
Bartas zgadzam się w 100 % :)
-
- Messi i Rolnadinho 10 23 stycznia 2013, 18:01 · Dyskusja
0
Barca gola taka jest kibiców wola
-
- Daro-GucioFcB 23 stycznia 2013, 17:59 · Dyskusja
0
Nasz pierwszy finał!!! Mam nadzieje ze wygramy go! VeB wierni po porażce dumni po zwycięstwie!!!
-
- Bartas10LM 23 stycznia 2013, 17:57 · Dyskusja
0
Nie ma żartów w tym meczu. Musimy zagrać na maksa i wyjść najlepszą 11.
Moim zdaniem najlepszym wyborem, będzie taki skład:
Pinto
Adriano-Puyol-Pique-Alba
Xavi-Sergio-Iniesta
Cesc/Pedro-Messi-Villa.
-
- Messi i Rolnadinho 10 23 stycznia 2013, 17:53 · Dyskusja
0
mecz będzie trudny ale wierze w Barce jeśli chodzi o skład to
na bramce Valdes
w obronie Adriano ,Puyol,Pique,alba w ostatnim meczu ligowym Alwes grał słabo w defesywie wiec Adriano do pierwszej 11
pomoc xavi,song,iniesta jedyna pozycja w pomocy nad któroł bym sie zastanowił to pozycja xaviego poniewasz fabregas tesz ostatnio gra dobrze
atak villa ,messi,pedro pedro ostatnio coś zaczoł strzelać villa ma świetne statystyki jak na tak rzadkie wystepy 10 bramek w całym sezonie
-
- blaugrana158 23 stycznia 2013, 17:44 · Dyskusja
0
Pinto-Montoya,Puyol,Masche,Alba- Busquets, Xavi, Thiago -Fabregas,Messi,Pedro.
To są moi faworyci. Iniesta powinien odpocząć. Shakira ostatnio urodziła, więc Pique jako ojciec może być taki nieskupiony przez narodziny dziecka, więc raczej bym go zostawił na ligę. Cesc ostatnio był nieswój, więc dałbym mu szansę poprawy, a zastąpiłby go Villa. Za Pedro wstawiłbym może Sancheza. Natomiast ta ostatnia zmiana to na wszelki wielki wypadek... Zresztą uważam, że Tito i tak dokona właściwego wyboru. Ja nie siedzę w Barcelonie, więc nie wiem jak wygląda ich nastawienie i kogo, ale myślę, że i tak postawi na nasze trio Xavi,Fabregas,Busquets oraz drugie trio Pedro,Messi, Iniesta...
-
- Messi i Rolnadinho 10 23 stycznia 2013, 17:38 · Dyskusja
0
Slant, dzięki za odpowieć
-
- Messi i Rolnadinho 10 23 stycznia 2013, 17:34 · Dyskusja
0
przepraszam za ten temat ale dwa dni temu założyłem konto na fcbarcacom i chciał bym spytać czy założenie konta i do dawanie kometarzy jest darmowe jeszcze ras bardzo przepraszam za ten temat i prosze o odpowieć
-
- LeoMessiPro10 23 stycznia 2013, 17:32 · Dyskusja
0
wiem ze nie na temat ale kiedy Abidal ma grac pierwszy mecz ?
-
- Barca.!<3. 23 stycznia 2013, 17:19 · Dyskusja
0
Ja chce Ville i Adriano. :D
-
- kuba1794 23 stycznia 2013, 17:12 · Dyskusja
0
Słuchajcie.
Są ,,jakieś" informacje że Ferguson chce pozyskać Valdesa co Manchesteru. Mała by nastąpić wymiana czyli Valdes za De Geę. Co o tym myślicie? Jeżeli to prawda to jestem za ;D Link:
http://sport.gadu-gadu.pl/5836644327151108740/sir-ferguson-chce-valdesa-w-manchesterze-united
Jeżeli to nie miejsce żeby o tym pisać to bardzo przepraszam :)
pozdr
-
- patrykwisniewski303 23 stycznia 2013, 17:08 · Dyskusja
0
dobrze że villa powołany
-
- Rastafarnianin 23 stycznia 2013, 17:04 · Dyskusja
0
Sorry ze poza tematem;)
Były prezydent Barcelony Joan Laporta zdradził w rozmowie z katalońskim radiem, że w 2003 roku jego klub mógł pozyskać Cristiano Ronaldo. "Blaugrana" nie kupiła jednak Portugalczyka, gdyż dokonała już trzech transferów i na jego zakup zabrakło pieniędzy. Piłkarz Sportingu trafił wówczas do MU za większą kwotę niż ta, jaka proponowana była klubowi z Katalonii.
-
- mati2519_VeB 23 stycznia 2013, 16:59 · Dyskusja
0
0:24
Niczym na szkolnym boisku, zdejmowanie gaci koledze ;] Świetne! ;)

Sortowanie