Trening 23.01.2013
-
- LionelMessi#10 23 stycznia 2013, 15:20 · Dyskusja
0
Pinto
Adriano-Masche-Puyol-Alba
Xavi-Song-Iniesta
Cesc-Messi-Villa
-
- Sami Eto'o 23 stycznia 2013, 15:18 · Dyskusja
0
trzeba wyjść i wygrać dla Tito! Veb. !
-
- rafkop8 23 stycznia 2013, 15:13 · Dyskusja
0
Panie i Panowie. Przed nami pierwszy mecz tegorocznego sezonu po którym możemy pożegnać się z jednym z pucharów. Na własnych „śmieciach” pokpiliśmy sprawę i teraz będziemy musieli dać z siebie wszystko aby pokonać Malagę. Nie będzie to łatwe zadanie. Nasz jutrzejszy rywal otrząsnął się bardzo szybko po ligowej porażce z nami na własnym stadionie i wywiózł korzystny wynik z Camp Nou. Tito musi wystawić najsilniejszą jedenastkę (za wyjątkiem Pinto, który ma monopol na występy w Pucharze Króla). Jesteśmy pod ścianą, ale nie z takich kłopotów wychodziliśmy obronną ręką. Pełna koncentracja, granie swojego futbolu i powinno być dobrze. Najważniejsze, że Tito ma cały skład do swojej dyspozycji.
-
- kaamil1910 23 stycznia 2013, 15:06 · Dyskusja
0
Criss18Barca
Trochę Szacunku Do Naszych Polskich drużyn !
Może i nie prezentują takiego stylu gry jak inne Europejskie Ligi aLe Szacunek każdej drużynie się należy .. ;/
-
- arturekker 23 stycznia 2013, 15:06 · Dyskusja
0
Nie ma innej możliwości jak : Pinto- Alves/Adriano- Pique- Puyol- Alba- Busi- Fabs- Xavi- Iniesta- Messi- Pedro ! Musimy wygrać na trudnym terenie bo jak nie to będze wielka porażka i czarny tydzień.
-
- Criss18Barca 23 stycznia 2013, 15:02 · Dyskusja
0
Jaki dobry humor u naszych to mnie cieszy. W polskich klubach taka radość jest, jak prezes klubu wniesie zgrzewkę wódki albo innych trunków ;D
-
- kaamil1910 23 stycznia 2013, 15:00 · Dyskusja
0
Pinto
Alves-Puyol-Pique-Alba
Busquets
Xavi Fabregas
Messi Villa Iniesta
-
- Davto'o 23 stycznia 2013, 15:00 · Dyskusja
0
osobiście też tak twierdze ze Dani Alves jest lepszy..ale to co robil Adriano w ostatnich meczach tamtego roku to miod na serce..z reszta sa zmiany..tylko w zmianach uwzglednilbym raczej XaviThiago
CescPedro, PiqueMascherano(ale zeby nie dal ciala jak ostatnio)
-
- Confident. 23 stycznia 2013, 14:59 · Dyskusja
0
Czyli Muniesa jest już w pełni zdrów i trenuje na pełnych obrotach? Bo zauważyłem go na tym treningu od 51 sekundy.
-
- buba100111 23 stycznia 2013, 14:57 · Dyskusja
0
@Davt'o nie zgodzę się jeżeli chodzi o Adriano... Na prawej lepiej o wiele gra Dani. Takie moje skromne zdanie ;)
-
- malutkiFCB 23 stycznia 2013, 14:54 · Dyskusja
0
licze na to że David zagra od początku z Pedro i Messim na ataku
-
- Davto'o 23 stycznia 2013, 14:47 · Dyskusja
0
Rzadko pisze prawde mowiac ale tym razem to uczynie:
wydaje mi sie ze Barcelona owczesna idzie troche w zlym kierunku za duzy nacisk jest na pilkarzy aby sie odbudowali w czasie meczu..
Przyklad Sanchez'a super pilkarz ale kurcze jest kompletnie nie przydatny w czasie meczu albo spelnia role troche inaczej niz powinnien..skrzydlowy wedlug definicji to zawodnik miedzy pomoca a atakiem ktory ma za zadanie biec bokiem boiska i w strzelic sie podaniem lub strzalem a nie podawaniem do pomocy;/ Pedro - super asystent Messiego..tylko rekord juz jest pobity..nie trzeba podawac do niego kazdej pilki..jak ja gralem w pilke w klubie to nie rozliczali nas skrzydlowych za podania do ŚN tylko za akcje boczne i strzaly..Messi sam meczu nie wygra a nie pomocy w postaci skrzydlowych bo oni zagrywaja tylko do Niego..
Moja propozycja na mecz z Malaga:
Pinto(wiadomo dlaczego)
adriano pique(jesli nie zapil Milana) puyol alba
Busquets
Xavi Iniesta
Messi (lekko cofniety na prawej) Villa koniecznie srodek Cesc lewa
jestem rocznik 91 i studiuje wiec nie wieszajce psow na mnie ze z gimnazjum
-
- Zagorzały Fan F.C.B 23 stycznia 2013, 14:46 · Dyskusja
0
Bardzo dobre wieści!. teraz będę mocno ściskał kciuki aby Villa w meczu z Malagą wyszedł w pierwszym składzie.
Vamos Villa!!!

Sortowanie