Trening 23.01.2013
-
- 7David_Villa 23 stycznia 2013, 16:02 · Dyskusja
0
Villa pokaz im na co Cie stac !
-
- 23 stycznia 2013, 16:01 · Dyskusja
0
Super! Jak zawsze w szeregach Barcy jest znakomita atmosfera ;)
-
- FankaBarcy21 23 stycznia 2013, 16:00 · Dyskusja
0
lukaszpiszczlek przestan spamować idz na stronę msdrytu
-
- kicia1899 23 stycznia 2013, 15:52 · Dyskusja
0
Jeśli Villa dostał w końcu! powołanie na mecz, to niech w końcu! zagra od pierwszej połowy.!! Nie zdziwiłabym się jakby-odpukać w niemalowane-Villa chciałby się przenieść do innego klubu. Przecież On kocha grać w piłkę! , a nie siedzieć na ławce... Więc miejmy nadzieję, że zagra, ale nie 10 czy 15 min. tylko jakiś dłuższy wymiar czasu :)
-
- FankaBarcy21 23 stycznia 2013, 15:45 · Dyskusja
0
co raz bardziej sie denerwuje przed meczem
-
- FankaBarcy21 23 stycznia 2013, 15:42 · Dyskusja
0
ja bym dała taki skład Pinto Adriano Pique Puyol Alba Sergio Xavi Cesc Iniesta Messi Pedro/Villa
-
- karol_ziemba 23 stycznia 2013, 15:39 · Dyskusja
0
Pinto - Alves, Pique, Puyol / Masche, Alba - Sergio, Xavi, Cesc - Iniesta, Messi, Pedro / Villa
Innej opcji nie widzę... Trzeba to wygrać i wrócić na właściwe tory no i oczywiście czekać na Gran Derbi:)
-
- kooonrado987 23 stycznia 2013, 15:38 · Dyskusja
0
Piqe rozwiązany but :p
-
- FankaBarcy21 23 stycznia 2013, 15:28 · Dyskusja
0
Chciałabym żeby Villa zagral bo ostatnio Messi się wziął za rozgrywanie i dużo się cofa i nie ma nikogo z przodu
-
- DriftKing10 23 stycznia 2013, 15:27 · Dyskusja
0
VV
Adriano Pique Puyol Alba
Xavi Busquets Iniesta
Pedro Messi Villa
Po zwycięstwo !!
-
- Józek Guardiola 23 stycznia 2013, 15:26 · Dyskusja
0
Villa nie zagra na środku ataku, nie wiem na co wy liczycie. Dorze będzie, jeśli w ogóle zagra.
-
- FankaBarcy21 23 stycznia 2013, 15:24 · Dyskusja
0
nie wazne jakim składem ważne żeby wygrali

Sortowanie