Trening 23.01.2013
-
- karolbiolyFCB 23 stycznia 2013, 21:13 · Dyskusja
0
Dasek
akurat Barca wydaje najwięcej na wypłaty zawodników biorąc pod uwage wszystkie sporty świata. Jest to srednia ok 6 mln euro
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:12 · Dyskusja
0
od razu kibicuje Realowi nieee poprostu widze co za syf z tej całej barcelony aktorstwo i faworyzacja na tle innych drużyn oto cały przepis na sukces barcelony
-
- Janek10FCB 23 stycznia 2013, 21:09 · Dyskusja
0
Diablo poziomu to ty nie masz wchodząc tu i sie spinając. To że madryt gra słabo i ma 15 pkt straty do wspaniałej Barcelony (4 punkty stracone w La Liga przez pół sezonu) nie znaczy że pomagają nam sedziowie. Użyj mozgu jesli masz w co mam wątpliwości a potem pisz pozdro .
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:09 · Dyskusja
0
Nie no poprostu nie wiem co za imbecyl wymyślił żeby czyiś styl gry nazywać antyfutbol
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:07 · Dyskusja
0
No kase ma ale niestety w Barcelonie sędziowie są lepiej opłacani niż piłkarze niestety :)
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:06 · Dyskusja
0
Nie dlaczego pomyliłem dostosowałem sie poziomem do waszego klubu :)
-
- Janek10FCB 23 stycznia 2013, 21:04 · Dyskusja
0
Diablo pomylileś strony chyba ciulu .
-
- Janek10FCB 23 stycznia 2013, 21:04 · Dyskusja
0
Mam dziwne przeczucie że Valencia sprawi nam niespodzianke dzisiaj obym miał racje :) Wie ktoś dlaczego Soldado nie ma nawet na lawce rezerwowych ??

Sortowanie