Trening 23.01.2013
-
-
Konto usunięteskoro to Arbeloa kopnął Iker'a to dlaczego sędzia przerwał całą akcję ?!
-
- Wojciech6 23 stycznia 2013, 21:48 · Dyskusja
0
90% akcji realu jest napedzanych przez CR7 glownie dlatego stracili pkty w osasunie. Ale jednoczesnie Valencia nie umie bronic kontr a jest to styl nie tyle co realu bo inaczej nie graja co takiej chelsea gdziie w lidze mistrzow ich odprawili. No a juz pojawil sie wywiad ze Mou juz twierdzi ze ligi nieobroni.
-
- hazardzista30 23 stycznia 2013, 21:43 · Dyskusja
0
Co ten Szpaku wygaduje to głowa mała.
-
- Katalończyk 99 23 stycznia 2013, 21:42 · Dyskusja
0
zauważyliście,że Szpaku jakoś lepiej komentuje?
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:42 · Dyskusja
0
Uczą aktorstwa a w wolnych chwilach kopią piłke :)
-
- Barca.!<3. 23 stycznia 2013, 21:42 · Dyskusja
0
Bo Guaita to jest bramkarz. :)
-
- Diablo9407 23 stycznia 2013, 21:42 · Dyskusja
0
Barcelona więcej niż klub takie życiowe i praktyczne :)

Sortowanie