Trening 23.01.2013
-
- SinMistico 23 stycznia 2013, 22:31 · Dyskusja
0
Trzeba sobie wymyślić jakieś ciekawsze zajęcie bo nie ma już po co oglądać Valenci. 4 bramki to za duży próg.
Znając życie jak przyjdzie rewanżowy mecz w lidze z Barcą to Nietoperze będą spinać dupy żeby jak najbardziej nam uprzykrzyć życie a Realowi mecze za nic oddają.
-
- FankaBarcy21 23 stycznia 2013, 22:30 · Dyskusja
0
ale sie denerwuje przed jutrzejszym meczem a co dopiero bedzie jutro
-
-
Konto usunięteTo mamy Gran Derbi.Ja wole zeby Barcelona grala z Krolewskimi bo te spotkania sa wyjatkowe,patrzy caly Swiat:)
-
- nurson 23 stycznia 2013, 22:30 · Dyskusja
0
Nieznajomy: chcemy biadolić to sobie biadolimy. zawsze znajdzie sie ktos kto mysli ze jest fajny i powazny i moze rozważny i bedzie proponował na forum zeby nie wytykac błędów szpakowi czy innemu szaranowiczowi, to są jaja, posłuchaj co on mowi... Barcelona ma problem bo grała z Realem saragossa z przewagą jednego zawodnika, a real w pierwzzym meczu wygrał 3:0
-
- Nieznajomy 23 stycznia 2013, 22:27 · Dyskusja
0
@nurson Duzo przed przerwa takie same komentarze byly... Zawsze mozna wylaczyc glos zwlaszcza ze wasze biadolenie nic nie zmienia
-
- Nieznajomy 23 stycznia 2013, 22:24 · Dyskusja
0
Czy wy mozecie zaczac ogladac mecz zamiast kazda pomylke tu wypisywac?...
-
-
Konto usunięteAle prezenty rozdają obrońcy Valencii...
-
- Paweł M. 23 stycznia 2013, 22:23 · Dyskusja
0
Valencia stosuje pressing, stara się odbierać pikę, próbują walczyć, ale kompletnie nie stwarzają okazji bramkowych a jeżeli już do czegoś dochodzi, to strzelają w trybuny. Grają padake i co by nie mówić nie zasłużyli na zwycięstwo. Lipa straszna, ale w sumie niczego innego się nie spodziewałem.
-
- SinMistico 23 stycznia 2013, 22:22 · Dyskusja
0
Andreas Adan ... hahahah jebłem ...
-
- hazardzista30 23 stycznia 2013, 22:22
0

Sortowanie